Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rettenetesen féltékeny a barátom, mikor nem adok okot rá?

Figyelt kérdés

A barátnőm jövő hétre meghívott a bulijába, engem meg még egyik barátnőmet,és a barátom azzal jött,hogy nem enged egyedül,és hogy ő is jöhet e?! Ha Facebook-on beszélgetek valakivel,akkor mögém ül,és kérdezgeti kivel beszélgetek,megnézi az sms-eket, a leveleket,mindent.! Pedig okot nem adok rá,nem értem miért ilyen féltékeny. :/

Nem öltözök kihívóan,semmi ilyesmi.

16L - a pasim 18,és 4 hónapja vagyunk együtt. :)


2011. okt. 18. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
EZ gáááááááááááz XD
2011. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Hasonló cipőben járok én is nagyon féltékeny vagyok barátnöm is ment volna múlt héten valami születésnapi buliba én meg mondtam neki hogy nem örülnék neki ha elmenne nem is ment mondjuk mert aznapra volt már programunk.

Én is megnézem a leveleit mondjuk telefonban nem szoktam turkálni

2011. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

ja és mi is 4 hónapja vagyunk csak én 21 éves vagyok ö pedig 18.

egyébként én azért vagyok féltékeny mert tudom hogy buszon is avn 1 faszi aki állandóan nyomkodja neki a leszállás jelzőt meg állandóan nézi

2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ő képes megnézni még a telefonban is,előttem is szokta, tegnap jött sms, azt is meg akarta nézni,de szívás volt neki,mert csak annyi volt,hogy volt egy nem fogadott hívásom XD
2011. okt. 18. 12:16
 5/13 napietus ***** válasza:
nagyon gáz a pasi, és ez csak rosszabb lesz. lapátra vele, az ilyenre minden percet kár pazarolni.
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:19


de kedves vagy azért ne te döntsd már el kit tegyenek lapátra meg kit nem

2011. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én azt mondom ülj le vele és próbáld megbeszélni vele hogy ez így nem jó.

Nálam félig sikerült mert azóta nem vagyok annyira féltékeny persze azért néha előjön

2011. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:
95%
miért erre mit lehet mondani? bolond az ilyen, de az is aki tűri.
2011. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:) Nem teszem lapátra,mert nagyon szeretem,de ez már nagyon zavar amit csinál. :S

De anyukája is mondta hogy majd beszél vele. :O Nem én kértem. :) Csak kérdezte hogy féltékenykedik e,meg ilyenek. Volt mikor haverom a buliban beszélt hozzám,és kérdezgette tőle,hogy mikről beszélgettünk,meg ha hívnak,akkor lenémítja a tv-t,és mondja hogy hangosítsam ki,vagy oda hajol hozzám,meg közém és haverom közé állt,hogy ne tudjon velem beszélni.

2011. okt. 18. 12:23
 10/13 napietus ***** válasza:
hát akkor tűrd. bokát összecsap, pofikád meg alapállásba. de hogy ez a pasi hülye, az biztos. kezeltetni kéne, anyja inkább ezzel foglalkozna.
2011. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!