Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogy lehet elkezdeni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, és azt hiszem nemrég költözött ide a környékre. reggelente egy busszal járunk, ami nagyon zsúfolt. közvetlenül mellette még nem álltam, de közel hozzá igen, és sokszor néz a szemembe. talán ez jel, vagy semmit sem jelent? Ilyen esetben hogy kezdhetnék beszélgetést? nem tudom ahhoz mit szólna, ha csak úgy odamennék..ti hogy szoktatok buszon ismerkedni?


köszi előre is!


2011. okt. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam buszon ismerkedni. Mondjuk egyszer volt olyan, hogy jöttem valahonnan haza egyedül, este. A busz eléggé kihalt volt, volt egy csomó hely, de egy nagyon szép szőke csaj mellém ült. o.O Azóta is bánom, hogy nem szólítottam meg...

Bocsi az offért.

2011. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ismerkedtem buszon, de miért is ne lehetne tenni egy próbát? Ugyanúgy összejöhet, mint bárhol máshol. Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, a reakciójából úgyis látni fogod, hogy mit szól a dologhoz, de ha elutasító, vagy félénk, akkor fújj visszavonulót, mert az ember talán bizalmatlanabb egy ilyen helyzetben. 25/L
2011. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy sokszor a szemedbe néz. Ez valószínűleg egy jel! Te is nézz a szemébe és mosolyogj rá! Próbálj a buszon mellé kerülni és kezdeményezz beszélgetést!
2011. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat...Akkor először megpróbálok a "szemeimmel ismerkedni". Nem is rossz ötlet...
2011. okt. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!