Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek valami ötlet esetleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok:D...egy 17 éves lánynak mit adhatnék 14 hónapos fordulóra?:$...egyszerűen semmi ötletem nincs:/....a gyűrű az kizárva azt majd egy nagyon jelentőségteljes alkalomból szeretném odaadni neki:$... ami már kivan tűzve..:)..szóval...kérhetnék egykis helpet hogy egyáltalán mit érdemes neki adni?:$... az olyan kérdésekkel kérlek kíméljetek hogy "jól dugd meg aztán kész" meg hasonlók...köszi előre is a normális válaszokat.
2011. okt. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát valami kis apróságot... ha mást nem virágot...plüssmacit,de akár lehet venni olyan nyakláncot ami 2 részből áll és ha a kettőt összerakjátok egy szív lesz belőle... szerintem kifejezetten jó ajándék és szerintem nem is olyan nehéz találni...De amúgy barátnőd Romantikus fajta vagy milyen? ez sokat segítene...
2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen aranyos kis ékszertartók, s pl. vehetnél neki egy medált, amit beleteszel az ékszerdobozba. Egy képeslapot is vehetnél, ami lehetne kicsit viccesebb, pl. Garfieldos képeslap.

[link]

kb ilyesmi, de talalhatsz szebbet.

2011. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
étterem?
2011. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát épp ez a baj!..Hogy nem ékszeres..:/..inkább bizsus..ilyen fa nyaklánc meg hasonlók...de azért köszönöm...am..nagyon imádja viszont a romantizálást:):D ha esetleg még tudnátok segíteni:$...megköszönném:)
2011. okt. 18. 20:09
 5/11 A kérdező kommentje:
hát...a kajáldát már 2x bejátszottam nála...úgyhogy sajnos az elvetve...:/...oylan valami..hogyismondjam...valami meghitt vagy maradandó? valami ilyesmi...talán?
2011. okt. 18. 20:11
 6/11 anonim válasza:
0%
vegyel neki egy vibratort
2011. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy holdfényes séta is nagyon romantikus tud lenni....vagy esetleg hát tudom odaírtad ezt a jól dug meg aztán ksézt hogy ne,de ennek egy olyan verzióját... hogy előtte egy kis maszír meg esetleg füstölők is tudnak hangulatot teremteni... illetve virágboltban tuti lehet kapni rózsafejeket... amikből pár szirmot leraksz az ágyra az egyben lévő fejekből pedig kis "ösvényt" csinálsz az ágyhoz... esetleg...(ha nagy marhaságot írtam bocs,de fáradt vagyok..nem is kicsit)
2011. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fadobozos ékszertartó jó ötlet, ha amúgy is szereti az ilyen fa dolgokat,szerintem örülne neki.
2011. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Színház? Mozi? Koncert? Élményfürdő?
2011. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy macit amira rávan irva hogy I love you meg egy csokit és közbe egyétek és ugy csokolozatok

By : egy lány :)

2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!