Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem ez egy borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem ez egy borzasztó fontos és nagy kérdés számomra, hogy most mit tegyek ebben a helyzetben? Kétségbe vagyok esve, félek mindentöl, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz, mindenki azt teszi amit akar, de kiváncsi lennék mások véleményére ez ügyben. Esetleg szivesen olvasnék hasonló történetekröl. Kérlek titeket adjatok valami tanácsot, osztjatok meg tapasztalatokat a köv.kapcsolatban:


Elöször is 19 éves lány vagyok. 4,5 éve párkapcsolatom van. Volt egy hónapos szakitásunk közben (nem arról van szó, hogy ö volt az egyetlen az életemben), volt fennt és lennt ez a kapcsolt. Az utóbbi idöben hanyagolt, keveset irt (a megszokottnál), tudom, szeret. Na de..én féltettem, én attól irtam neki, persze ö dolgozik nem ér rá annyit, mert nekem még egy év suli. Nem egy városban élünk, van közöttünk 20km de péntektöl-vasárnapig együtt vagyunk, és néha egy nap hétközben is egy napot (ritkán).

Szóval ezzel nem is volt gond, hanem történt velem valami...

Van egy fiu, aki itt dolgozik a szomszédban. Eddig nem is figyeltem fel rá, de 2hónapja folyamatosan mosolygunk, integetünk és köszöngetünk egymásnak. Háát igen, annyira cuki, hogy nem tudom elmondani, és persze történt 1-2 dolog, (hosszu lenne elmesélni mi és hogyan történt, de találkozgattunk). Az vn, hogy örülten tetszik, és én is neki, és álndóan azt mondja, minden rajtam ál, én pedig kétségbe vagyok esve. ez a fiu nnyira az álom pasim, hogy még ha kerestem volna sem találtam volna rá, teljesen a fium ellentétem és minden megvan benne amiröl álmodoztam még ,,mikor kislány voltam,, vagy el kell öt felejtenem, vagy bele fogok szeretni örülten. de nem tudom mit tegyek?! A régi kapcsolattal mi legyen? Mostanában pedig eléggé megváltozoot, többet ir, szeretlek-szeretlek blábláá... Nem tudom mi van velem és mihez kezdjek?! sajnálom a barátomat, habár a mi kapcsolatunk már sok mindent kibirt és télleg már minden volt, de igy még sosem éreztem magam. Nem értem ezt a változást sem, hogy miért pont most mikor ugyérzem egy másik kell? pedig ö biztos nem sejt róla semmit, ez 100%. És a másik dolog, hogy szerintem tényleg nem illünk össze, ahogy nagyon sokak szerint sem, megszoktak minket együtt és mi is egymást, de az van, hogy eddig ugy éreztem még nem jött X, hogy a barátom nélkül nem birnék, ö a minden és szeretnék hozzámenni, de most teljesen ugy érzem, ha azt mondaná menjek hozzá, rosszul lennék és összeesnék, szóval nem értem mi történik. Bocs, hogy hosszu és unalmas voltam, de légyszi komoly választ irjatok.. Elöre is köszöönööm :)


Mia


2011. okt. 18. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

sajnos, úgy néz ki, szerelmes lettél..

a másik fiút szereted és nyilván nagyon kötődsz hozzá, hiszen együtt nőtettek fel.

Nehéz,megértjük, de nem tudunk helyetted dönteni.

2011. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Büdös ribanc vagy.
2011. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 seesee ***** válasza:
100%

Ha egyszerre két embert szeretsz, és nem tudsz választani, akkor a másodikat válaszd, mert ha szeretnéd az elsőt igazán, akkor nem szerettél volna bele a másodikba. :)

Másrészről viszont értem a dilemmádat, nekem is van egy 5 éves kapcsolatom, nekünk is voltak hullámvölgyeink, mi sem lakuk együtt stb.. DE én az első naptól fogva tudom, hogy Ő az igazi, és hogy soha, senkit sem fogok így szeretni! Még 5 év után is rajongásig szeretem. Ha te nem így érzel, akkor hasztalan fenn tartani a hosszú kapcsolatodat, ugyanis csak azon gondolkodnál ezután egész életedben, ha a barátoddal maradsz, hogy mi lett volna, ha megpróbálod a másik sráccal, aki most nagyon tetszik! Ez pedig rosszabb érzés, mintha megpróbálod az új sárccal, és esetleg csalódsz. Vállald ezt a kockázatot szerintem, és kezdd újra az újjal!

Sok sikert! :)

2011. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A ribancosnak annyit: Ribanc aki megszült téged...

Többieknek: nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Hát ez hogy ,,együtt nöttünk fel,, érdekes.. mert a barátom 5évvel idösebb :) de igen, van valami benne.. Hogy szerelmes lettem..ettöl féltem, de én is ezt kezdem érezni, ilyen még nem fordult velem elö és borzasztó érzés :(

2011. okt. 18. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már ellaposodott a kapcsolat,meg ha ennyire képes voltál másba beleszeretni akkor én minél hamarabb véget vetnék az eddigi kapcsolatnak.Lehet szép volt,de nem csak azt kell nézni mennyi évig voltál eggyütt ezzel a sráccal,hanem azt is mennyi év vár még rád,gondolom azt boldogságban szeretnéd tölteni.Viszont jól gondold át,tényleg olyan tökéletes lenne-e az új párod,nehogy csalódj benne.Sőt lehet a jelenlegi barátod sem érzi már azt a tűzet amit eddig,lehet neki is jobb lenne így.Beszéld meg vele,és sok sikert!
2011. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De még jóvá teheted,ha szakítasz a mostani pasiddal.
2011. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ, azt hiszem ezt fogom tenni, mert ahogy mondod, az van, hogy félek bele kezdeni egy uj kapcsolatba és otthagyni a biztosat, de viszont, ha nem próbálom meg kkor sosem tudom meg milyen lett volna, s lehet az lesz a legnagyobb tévedésem. A másik pedig az, hogy ebben is igazd van, ez a rajongás amiröl beszélsz, bennem volt mindaddig amig meg nem ismertem Öt! Az elsö nap, ahogy megláttam, vagyis felfigyeltem rá, mikor barátnömmel suliba mentünk, azt mondtam a barátnömnek: Ö az álompasim :) s ez igy rajta maradt. Persze nem történt intim dolog közöttünk és nagyon sokat beszélgetünk és elmondtam neki is, hogy amig van párom addig mással lefeküdni biztos nem fogok, és ö tiszteletben tartja, azt mondja annyit vár, amennyit én szeretnék, éés annyira édes, és öszinte és nem tudom magamat kifejezni :)
2011. okt. 18. 23:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell rögtön ribancozni meg ilyenek, ha te is bármikor kerülhetsz ilyen helyzetbe. Én sem szerettem volna, hogy igy alakuljon, és nem fogok ketös kapcsolatot folyatni ez biztos, azért is fordultam tanácsért, hogy azok akik normális válszokat adnak, melyik mellett döntenének?! mert már napok óta ezzel alszom el, hogy gondolkodok...
2011. okt. 18. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a ribancosra, azt sem tudja, miről beszél, vagy nem olvasta el a kérdést, vagy nem tudja, mi az a szerelem.


Hét én is inkább az utóbbira voksolnék, semmiképp sem sajnálatból maradj az előző pasiddal. De abba is gondolj bele, hogy melyikkel lenne tartós kapcsolat, nehogy a két ló közé ess.


22/F

2011. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem irtad volna hogy 19 vagy, azt hinném 13... grat
2011. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!