Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt csinálná ezeket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálná ezeket vagy aggódnom kéne? Hirtelen változik.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több hónapja már, hogy együtt élünk és azt vettem észre, hogyha este tv-zés közben lefekszik az ágyra, akkor bármi megy a tv-ben elalszik. elég hirtelen történik ez, de néha fél szemmel figyelem és kinyitja a szemét és néz ő is engem. Kissé úgy érzem mintha direkt is csinálná meg nem is... nem tudom eldönteni. Mindig ilyen volt amúgy. Gyakran szex előtt is ha este lenne szex akkor is noszogatnom kell, hogy akkor lesz valami vagy alszunk vagy mit akar... ha kiakadok azonnal elkezd sírni és azt mondja ő ezt nem direkt csinálja nem tehet róla. ha azt mondom hogy biztos azért csinálja mert unalmas vagyok, akkor meg ki kel magából, hogy ez nem igaz, hogy gondolhatok ilyet. Megfordult a fejemben, hogy műhiszti az egész közbe meg már le se szarja a fejem csak nálam lakik, hogy az anyját ne kelljen elviselnie, mert az egy kész boszorkány... mit gondoltok erről az egészről? tényleg én tévednék?

21/F


2011. okt. 19. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha észreveszed, hogy valóban elaludt, akkor nem hiszti, akkor egy kis vitamin kellene, mert nekem is volt ilyen, ez a totális kimerültség.


Viszont: ha ébren fekszik, csak csukott szemmel, kamuzik. Márpedig akkor nem akar veled lenni, aminek egy oka lehet. 3. személy.


22/L

2011. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lapát és keress mást. Minek kötöd le megad 21 évesen?

Keress olyat aki jobban megért és bírja a tempót veled. 29F

2011. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor kamuzik vagy nem?
2011. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon hamar elalszok mostanában.Szerintem ha nem tudsz mit csinálni,akkor nyomozz utána, vagy beszélgess vele olyan témáról amiből észreveheted hogy ha tényleg megváltozott a véleménye.Lehet azért csinálja, mert pl nem akar szexelni (esetleg fáj neki csak nem mondja meg stb) és azért alszik el hogy ne kelljen. Én ilyenre gondolok, de ezt te tudod, hogy lehetséges e.
2011. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva. Én ha este leteszem a fejem, és még nem is vagyok fáradt, de filmet nézünk párommal, elalszom. Addig, amíg nem bújok hozzá, addig nem vagyok én fáradt. Hozzábújok, átölel, simogat, annyira megnyugszom, hogy a sötét szobába elbóbiskolok. Van, hogy felébredek, nézem tovább a filmet, simogatom, és ha a végén megkérdezi milyen volt buzgón bólogatok, és tagadom, hogy a felére nem emlékszem.

Utána én minden gond nélkül kész vagyok hancúrozni is, de erről nem tehetek. Én elalszok sötétbe a filmeken. :$

2011. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fke ***** válasza:
ja detto, ha sötétben összebújunk a csajommal, akkor úgy elálmosodom, hogy kb egyből elaludnék. vagy sex, vagy alvás, vagy zombieként kóvájgok egy ilyen szeánsz után.
2011. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!