Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többen mondták már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen mondták már, hogy csúnya vagyok. Sajnos az egyik szemem kisebb és egy kicsit kancsal is vagyok. Van így egyáltalán valaha esélyem arra, hogy úgy rám nézzen egy srác?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van rá esélyed!
2009. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom mennyire súlyos
2009. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

önbizalom a lényeg, esetleg hosszú hajat tudnék javasolni, ha úgy érzed hogy probléma.

hiszen gyakran láthatjuk, hogy a csúnyácska nők/férfiak is találnak párt.

2009. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sose azt nézd

szépséghibái mindenkinek vannak

később amég nősz ez változn fog és lehet hogy csak különlegessé tesz

2009. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van!:)

Rám meg mondta már egy nagyon jó lány barátom, hogy helyes vagyok, meg sármos és a többi.

3 éve nincs barátnőm és nem is keltem föl a lányok figyelmét mostanában.

Hogy miért?

Mert nincs önbizalmam, és nincs is pozitív kisugárzásom és nem is vagyok laza, hát ezért.

21 éves fiú

2009. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták, hogy ronda vagyok és érdekes módon mikor kicsit idősebb lettem engem rajongtak körbe leginkább a srácok mikor elmentem valahová. Egyszer egy srác egy fesztiválon csak úgy mellém sodródott és teljesen elalélva közölte, hogy milyen szép egzotikus arcom van mint a maláj lányoknak. :O A kisugárzás rengeteget számít, ilyenkor harapnak citromba a tökéletes de üres szépségek, hogy mi a fenét esznek a pasik azon a bányarémen. Fogadd el magad, ha te szereted magad az kifelé is látszik még vonzóbb is lehetsz, mint egy simán szabályosan szép semmitmondó lány.

(Nem, nem azt mondom hogy aki kívül szép az üres még mielőtt letámadtok, csak azt, hogy nincs hátrányban a kérdező sem. :) )

2009. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiu vagyok. Nekem sem volt túl sok önbizalmam, lányok barátként jöhettek szóba, komolyabb kapcsolatom nem is volt egészen 2 évvel ezelöttig, amikor megismertem egy helyes lányt, akinek bejövök úgy, ahogy vagyok, és azóta is járunk. Az sem volt baj, hogy nagyon tapasztalatlan voltam minden téren :P (Meg nagyon szégyenlős is, de elötte már nem vagyok az.) Akkor még dagadt voltam (160 centi, 80 kiló, nagy, nem fius cicijeim voltak) azóta a magasságom nem változott, viszont 20 kiló lement, mert nem járok mekibe, nem eszek annyi sokat. Szerintem még mindig csunya vagyok, és sokan gondolják ezt így, a környezetemben levők nagy százaléka kijelentette már nyiltan rólam, és sokan heccelmel, oltanak emiatt. De nem érdekel, mert a barátnőm így szeret, ahogy vagyok.

Amugy több lány barátom van, mint fiu, sokkal megértőbbek a lányok. Bocsi, hogy ennyit írtam magamról, ez csak úgy jött...

Lenne pár kérdésem is...

Mennyi idős vagy? Szoktál szórakozni járni? Barátnőid/fiu barátaid vannak? A baráti körüket ismered?


Biztos, hogy elöbb utobb meg fogod találni a párod! Sok sikert!


Puszi. M.

2009. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tényleg csak önbizalom kérdése! egyik ismerősömnek sem ugyanakkorák a szemei, de van önbizalma(talán kicsi túl nagy is) éés csak úgy ragadnak rá a pasik:) szóóval csak hajrá:P
2009. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát sztem is van esélyed!Én sem tetszem senkinek (20/L) de én már meguntma azt h vkik miatt megváltozzam!S már egyáltalán nem is érdekelnek....amikor minden erőlködés ellenére nem megy vmi,annál rosszabb nincs is4 Én megtanultam barát nélkül élni..és igy is fogok élni mindig!lett akkora önbizalmam és erő h már nem érdeklenek,én igy élek tovább!!
2009. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy így leírtad azt tudom mondani, tetszett már lány akinek valamilyen úgymond szemhibája volt. Ha van bája, ha különben csinos, aranyos, és főleg ha passzol a belső, azt megérzi egy fiú.


Szerintem emeld ki a testedből azt, ami a legjobb benne. Van akinek a feneke, lába melle ésatöbbi. Ami szerinted és mások szerint egyik előnyöd, az legyen hangsúlyos.

2009. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!