Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan ismerkedett meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan ismerkedett meg a barátjával vagy a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki , hogyan ismerkedett meg a párjával.
2011. okt. 19. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ha annyira érdekel keress vissza a kérdések közt, már vagy 1000 ilyen van.
2011. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de azóta vannak újak is :)
2011. okt. 19. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársamék garázsában ismertem meg, már nálunk lakik. Szeretlek Kawasaki <3 18F
2011. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tavaly karacsony elott szakitottam a baratommal.. elmentem nelkul egy ujevi buliba, ott lattam 1 pasit.. hm, hm, mondtam tökre jol nez ki :) de ez ennyiben is maradt, hiszen azt hittem, h többet nem latom. aztan bejeloltem facebook-on, chat, 1 honap utan talalkozas, 3 honap randizas, most meg fél éve járunk :)
2011. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fasza :)
2011. okt. 19. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az egyetemen voltunk csoporttársak,aztán valahogy összejöttünk...ennek már lassan 2 éve
2011. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pontosan nem szeretném leírni inkább...:D de iskolában ismertem meg és lettem szerelmes. 1éve vagyunk együtt lassan.
2011. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
volt aki azt írta honfoglalón, h ne lépjek ki, az tartott 4 évig, most meg gyakorin küldött vki egy e-mailt 20L
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

Kicsi gyerekkorom óta járok apuval meccsre, de akkor pont lebetegedett és nélküle mentem ki. A Zalaegerszeg ellen játszottunk, három év után újra nb1-es meccset és rengetegen voltunk, hatalmas volt a hangulat. Az egyik gólnál örömömben a mellettem álló srác nyakába ugrottam, nem kis meglepetést okozva neki. :D A következő gólnál már számíthatott az újabb érzelemkitörésemre, mert akkor már ''visszaölelt''. Aztán a végéig már együtt szurkoltunk, beszélgettünk. A meccs után óriási ünneplés volt, négyet rúgtunk a Zetének és nagyon boldogok voltunk, a stadionból is együtt jöttünk ki. Át akartam menni a 103-as végállomásához, hogy vegyek valami kaját, csokit, vagy bármit, mert majd' éhen vesztem, de nagyon sokan voltak, ezért inkább elsétáltunk a mekibe. Beültünk kajálni és annyira eldumáltuk az időt, hogy anyám felhivott, hogy mi a franc van már velem. Mondtam, hogy mennem kell, mert már haza kellett volna érnem. Nagyon aranyos volt, mondta, ha vissza megyünk a Planetáriumig, szívesen hazadob, mert ott parkolt le. Így is történt. Mikor hazaértünk, megköszöntem a fuvart és hazament. A legközelebbi hazai meccsen is találkoztunk, számot cseréltünk, majd párszor találkozgattunk pályán kívül is, aztán szép lassan össze is jöttünk. Ennek lassan másfél éve és azóta is megvagyunk. :)

Amúgy én 18 leszek nemsokára, Ő 21 múlt.

2011. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm pasijának az unokatestvére a barátom. :D Neki köszönhetem, hogy látott rólam képet és megakart ismerni. Találkoztunk és beadtam a derekam. :P Fél éve vagyunk együtt.


21/L

2011. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!