Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak arra hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak arra hogy a barátnőm idegen fiúkkal birkózik?

Figyelt kérdés

Régen versenyszerűen birkózott de a tanulmányai miatt abbahagyta.Egy tágabb baráti körben viszont ha valamelyiküknél van ilyen házibuliféleség akkor ilyen bemutatót tart.No nem lánnyal mert úgy egyoldalú lenne hanem fiúkkal.Persze kevés ruhában azaz fehérneműben(gondolom melltartó + bugyi, a srácot illetően boxer).

Ez mennyire tűrhető?



2011. okt. 19. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer a tanulás miatt abba kelett hagynia, akkor ne mond már meg neki, hogy a haverjait vagy bárki, bemutatás képp ne verjen le, fogadd el úgy ahogy van, ez hozzá tartozik a személyiségéhez
2011. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem biztos nem tetszene. Szerintem nyugodtan mondd el neki, hogy ez téged zavar. No nem olyan "kikaparom a szemed" stílusban, hanem finoman.
2011. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

"Ha már egyszer a tanulás miatt abba kelett hagynia, akkor ne mond már meg neki, hogy a haverjait vagy bárki, bemutatás képp ne verjen le, fogadd el úgy ahogy van, ez hozzá tartozik a személyiségéhez"


Látszik h ezt nő írta! Nektek mindent el kell nézni mi? Bezzeg ha fordítva lenne már menne h milyen szemét minden pasi.


És nem, ez nem normális dolog h fehérneműben fetreng más fiúkkal, közben pedig a pics@ját az arcukba nyomja. Hogy reagálj? Verd ki a balhét!

2011. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Mi van?

A csajod bugyiban meltartóban birkózik alsógatyás férfiakkal és te ezt hagyod?Már az is tök fura,hogy ilyet kérdezel és ez nem egyértelmű neked.Amikor gyűrik egymást a pasi megmarkolja a fenekét,mellét stb.Mi van ha egy ovatlan pillanatban lecsúszik róla a melltartó egy ilyen "meccs" alatt.Egy normális férfit az is zavarna,ha egy idegen férfi ruhán keresztül taperolná a barátnőjét nem hogy fehérneműben és egymást kölcsönösen.

2011. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

itt nem is róla van szó

mármint szerintem az a fiú aki kiáll vele azt nem is igazából a birkózás mint sportág érdekli csakhogy legyen alibije a fogdosáshoz

2011. okt. 19. 23:46
 6/19 A kérdező kommentje:

ő persze azzal akarta elejét venni a dolognak hogy elmondta őszintén hogy szokta ezt csinálja szal ha hallok valami "átdolgozott verziót"annak ne dőljek be

de nekem ez a natúr is túl sok

2011. okt. 19. 23:48
 7/19 anonim ***** válasza:
Gondolkozz! A pasi össze-vissza taperolja, a barátnőd meg hagyja ezt. És mindez azzal az ürüggyel h bemutató birkózást tart. Én a helyedben megmondanám neki h soha többé nem csinálhat ilyet, ha mégis akkor mehet isten hírével...
2011. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Birkózzon, ha akar, de ne így.


Jó, hogy már nem meztelen nyomják. Röhej.

2011. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nagyon félek attól hogy bármennyire is nem célom ha szólok azt úgy veszi hogy túlreagálom

szokott hasonlatokat mondani hogy birkózófogdosás meg a tapizás annyira más tészta mint csókolózás és szájból szájba lélegeztetés(azt azért megjegyezném hogy a baywatchfilmeket leszámítva szájból orrba szokták-így tanítják kresz egészségügyin is)

2011. okt. 19. 23:56
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

alapból mit keres házibulikban nélküled?

a melltartóra vetkőzés társaságban meg eléggé egyértelmű.

tetszik neki ha közönséges lehet és szereti tapiztatni és megkúratni magát ezeken a házibulikon.

amolyan előjáték a dugás,szopatás előtt.

kár,hogy nem ismerem a csajt amúgy én is jól megfogdosnám a feszes birkózó seg-gét,aztán ha eleget ivott megdugnám a retyóban.

2011. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!