Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Hogy a párom a szex helyett magának csinálta? Miközben amúgy keveset tudunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Tudom arra is szükség van hogy az ember saját magát kényeztesse de mivel mi nem egy városban lakunk és csak heti 2-szer tudunk egymás lenni ez nagyon sz.rul esett nekem,miközben kívánta a szexet,de inkább azt mondta magának csinálná most...tudom hogy szükség van erre is,de hát elég ideje van erre hiszen a heti 7 napból 2-őt tudunk együtt lenni és valamikor még annyit sem....bocsi hogy ide írtam a kérdést de felnőtt emberek válaszára vagyok kiváncsi..


25/F


2011. okt. 20. 10:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
???tudtommal egy nőnek nem csak egy orgazmusa lehet. Szépen végignézed (minden bizonnyal izgató neked is),aztán szeretkeztek.Mi a gond?
2011. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

talán ügyesebben csinálja és jobbat tud így élvezni


ne sértődj meg, inkább próbáljátok a kettőt összekombinálni

nálunk is így a legprofibb, hogy aktus közben saját magamnak csinálom


30/N

2011. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
hmmm... hát ez így azért tényleg furcsa. Szerintem próbálj meg vele őszintén beszélni erről. Talán van valami gond, esetleg valami nem esik jól neki szex közben, vagy ilyesmi.
2011. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg, nem akart veled együtt lenni. Elhiszem, hogy szarul esett, de ne duzzogj, inkább próbáld vele megbeszélni, hogy miért tette. Számomra is furcsa lenne. Nem lehet, hogy azt akarta, hogy mindenki magának ?

Nem tudom, én sosem csináltam ilyet a párommal, addig meg főleg, amíg heti 1x találkoztunk.

2011. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
hmmm... hát ez így azért tényleg furcsa. Szerintem próbálj meg vele őszintén beszélni erről. Talán van valami gond, esetleg valami nem esik jól neki szex közben, vagy ilyesmi.
2011. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
bocs, véletlenül duplán nyomtam a válasz elküldésére... :S
2011. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:09


Nem arról van szó...arról van szó hogy még a szobából is majdnem hogy ki lettem küldve...engem nem zavar ha magának csinálja,de heti 2 napot tudunk együtt lenni,van elég ideje egyedül egymagában csinálni amikor nem vagyunk együtt.arról van szó hogy le lettem koptatva szinte és majdnem hogy kiküldött a szobából...ku.rva sza.rul esett..

2011. okt. 20. 10:12
 8/31 A kérdező kommentje:
a másik az hogy van olyan hogy csak heti 1 napot tudunk találkozni azt ne hogy már maszturbálással kelljen töltenem...én megértem hogy erre is szükség van,de nem így hogy amúgy is alig vagyunk együtt..
2011. okt. 20. 10:14
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

Nem. És egyben rávilágít, miért is olyan káros a gyakori onánia. A gyakori ön-kielégítés módszeresen valami súlyos hazugságot tesz, ugyanis Jancsika / Julcsika nem "úgy működik"

Mert ebben az önösségben rászokik valamire, az önmagának való örömszerzésre, és a sexus lényegét nem tudja már felfogni, gyakorlatban átélni. Az ugyanis: hogy a szerelmének örömöt szerezzen. Ennek minden ön-össég ellen tesz. Ha mindkét szerelmes a másikat akarja boldoggá tenni - létrejöhet az óhajtott Egy-ség.

2011. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:18


Szóval te azt mondod hogy túl gyakran maszturbálhat??

Én is csinálom de nekem férfi létemre fontosabb az hogy vele csináljam és azon múlik 1 hónapig nem nyúlok magamhoz...

2011. okt. 20. 10:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!