Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet hogy van egy csaj akivel már régóta baráti kapcsolatba vagyok. De nem ré megtetszet nekem. Érdemes elmondani neki hogy tetszik nekem vagy a barátság érdekébe nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen régóta ismeritek egymást?Ha régebb óta akkor szép finoman rávezethetnéd vagy adhatsz neki jeleket utalásokat...ja látom régóta,hát akkor finoman vezesd rá a dologra de ne támadd le,nehogy elriaszd magadtól,amúgy ha bejössz neki mint pasi akkor előbb vagy utóbb ő fog kezdeményezni...
2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ahogy érzed, szerintem próbáld valahogy a tudtára adni hogy tetszik neked mert lehet h viszonozni fogja :D
2011. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem most ment rá egy barátságom erre, de nektek akár jól is elsülhet. csak akkor hívd el, ha komolyan gondolnád vele. semmi értelme szétcseszni egy barátságot 1-2 alkalomért.

L/20

2011. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2011. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!