Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem ha szeret?

Figyelt kérdés
A barátom hétfőtől olyan furán viselkedik!Igaz hogy távkapcsolatban vagyunk de ez nem vall rá!Hétvégét együtt töltöttük ki is mondta a bűvös szót,h szeret!Erre vasárnap este haza jöttem,és mint akit kicseréltek úgy viselkedik!Rá kérdeztem az okára de nem mondta meg a valós okot!Azt mondja nincs semmi sem.Erre 2 napja már rám se ír,ha rá írok leráz h dolga van stb..Kijelentkezik utána rá 30 percére vissza,de nem ír rám.Szinte frusztrál a dolog.De van egy sejtésem hogy az anyukája miatt csinálja!Ugyan is a szüleinek nem jövök be bármit is teszek!De basszus nem gyerek már ő sem,34 éves!Had ne a szülei döntsék el h ki az ideális személy akit szerethet :( Mit csináljak kérlek adjatok tanácsot!!!
2011. okt. 20. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2011. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 26/L
2011. okt. 20. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
34 éves és msn-en beszélgettek... nem gondolod,hogy ez egy kicsit beteg? ilyen korba már családapa lehetne, erre msn-ezik mint egy 14 éves. Oo
2011. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34 éves korában miért az anyja dönt helyette?
2011. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha 60 km választ el csak beszélnünk kell valahogy!Amúgy nem msn-en beszélünk de sebaj!
2011. okt. 20. 18:03
 6/7 A kérdező kommentje:

hétfő:

nekem is ez a fura érted..mi jogon szól bele az anyja?felnőtt ember nem holmi kisgyerek

2011. okt. 20. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
énis voltam már ijen esetben,a srác 25 éves,és mindég titokban találkoztunk,1hónapba egyszer,tehát fontosabb volt az anyukája,ebbe belefáradtam,és inkább szakítottam vele,ha náladis ez a hejzet akkor nagyon sajnálom.
2011. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!