Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne még?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről mert szerintem egyáltalán nem korai:

lassan 4 hónapja vagyok együtt barátnőmmel és az apja nem engedi, hogy ott aludjak sőt még azt sem engedi meg, hogy a lány átjöjjön hozzám...

Az ottalvásra azt a választ adta hogy túl korai majd talán 2 év múlva...

én 15/f a lány 14

ha ez számít akkor mind2en szűzek vagyunk.


2011. okt. 20. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

ha az ottalvás a szexről szólnak, akkor még korai

de egy közös tényleges alvás, éjszakai beszélgetés, egymás karjaiban alvás nagyon romantikus, megőrülnek érte a csajok

2011. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet korai, lehet nem.

De az apja úgy gondolja és meg is értem miért... lehet igaza van lehet nem, de tartsd tiszteletben.

Belehalsz? Nem.

Szerelmesek vagytok? Ha igen, akkor kibírjátok.

Miért akarsz minden áron együtt aludni vele?

2011. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Én sem engedném a 14 éves lányomnak hogy a pasija nálunk aludjon, pláne nem náluk! Igen is korai, és azért is mert 1-2 ilyen után úgyis szex lesz a vége!
2011. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DakotaDamon ***** válasza:

17 vagyok és az apám, mikor elmondtam neki, hogy este a barátomnál voltam és nem voltak ott a szülei, már attól kiakadt. Pedig alvás még csak szóba se jött. Azt mondta, "nem járkálhatok fel fiúkhoz, ha nincsenek otthon a szülei".

Apja válogatja...

2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret téged a pasi akkor elvisz valahova pl:hotelba és ott bármit csinálhattok.
2011. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 hónap elég rövid idő,és fiatalok is vagytok... még nem kéne...
2011. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Április óta vagyok együtt a jelenlegi barátommal, és február óta együtt alszunk, pedig akkor még nem is jártunk..

És azóta is minden hétvégén.. nyáron meg..:DDD

EGYSZER SEM FEKÜDTÜNK LE !

És én még 2-3 évet biztosan szeretnék várni vele.

Én 14/L .. ő 15/F

2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnőd apjának.

Tudom, hogy ezt nehéz belátni, de majd ha te leszel annyi idős, te is hasonlóképp fogsz gondolkodni erről.


Az, hogy nem engedi ennyi idősen ott aludni, teljesen normális dolog. Igaz, szexelni bárhogy, bármikor tudtok, de kevesebb az esélye, hiszen nappal bárki rátok nyithat, ezzel a szülők is tisztában vannak. És azzal is, hogy először valószínűleg csak együtt alvás lenne a dologból, de az idő múltával nehéz megállni, higgyétek el. Elsősorban titeket féltenek a szülők, mert nem szeretnék, hogy beálljatok azoknak a tiniknek a sorába, akiknek 20 éves korukra már kb. a 4. "párjuk" van, mert túl korán megengedtek nekik mindent, elmúlt az egész varázsa, kiégtek. És végsősoron szerintem azt sem akarják, hogy megbánjátok.


Hova siettek? Előttetek még az egész fiatalság. Bőven ráér még 1-2 évet az az együtt alvás, és jóval többet is fog érni, ha akkor még együtt vagytok, és végre megengedik.


És vedd azt is számításba, hogy az a 14 éves lányka még idén végez/végzett az ÁLTALÁNOS!!! iskolában (akkor is, ha 6 osztályos gimibe jár, semmivel nem érettebb...). Ha valaki nekem azt mondja, hogy általános iskolás gyermekeknél ez normális, én kihűlök...

Az édesapja még nyilván (jogosan) kislányként tekint rá.


Az, hogy esetleg nappal sem engedik át a lányt (nem tudtam teljesen értelmezni, hogy csak este, vagy nappal sem), az már más kérdés, nem egészen normális, hiszen ellehetetleníti a kapcsolatotokat.

23/N

2011. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az apja tudja h te már régen megkúrnád a lányát! Ő sem hülye!

Tudja h csak a finom kis teste kell neked, azért akarsz ott alukálni!


Legalább arra a csajra figyelnek! Különben is te még gyerek vagy! Ne akarj együtt aludni a lánnyal! Mindenki tudja hogy a hormonjaid jobban akarják azt mint te!

2011. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor még várni kell vele oké és amugy nem akarom " megdugni" az még korai és azért szerintem az már tul sok hogy át sem engedi hozzám... és nappalrol van szo ne estéről.
2011. okt. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!