Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy már nem ugyanolyan a kapcsolatunk mint régen volt? 3 éve vagyunk együtt minden nap találkozunk, mindig nap együtt alszunk és csak addig vagyunk távol amíg a a suliba vagyunk!

Figyelt kérdés
Szerintetek miben változik egy kapcsolat ilyenkor?
2011. okt. 21. 01:01
 1/7 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szerintem fejlődik. Elmúlik az a kezdeti izgalom, az újdonság érzése, ez szerintem természetes, de nincs ezzel semmi baj. Ugye?
2011. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat vagytok együtt. Ezt most komolyan mondom. Ha elváltok egy kis időre, legalább egy hétre, akkor hidd el, megint hatni fog az újdonság ereje. A szeretet energia, és nem tudsz minden egyes nap újult erővel szeretni valakit, muszáj egy kis feltöltődés a magányodban, esetleg baráti társaságban, a lényeg, hogy Nélküle.
2011. okt. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mi 2 hónap után vagyunk így....elmúlt a rózsaszín felhő és engem ez felemészt.:S
2011. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Normális, gyakorlatilag te vagy a hülye ha azt várod hogy mindig ugyanolyan lehet. De valószínűleg nő vagy, te még a mesekönyvekben élsz.


Az igazság az hogy a szerelem nem létezik, csak egy kitalált dolog, létezik fellángolás, ami tart max 1-2 évig, egy átlagos kapcsolat 3 éves, ez alatt bőven meg is lehet csalni a másikat, kiábrándulni belőle, megunni. Olvass utána az aktuális statisztikáknak, és rájössz, hogy a monogámia egy nagy hoax, mint a mikulás meg az istenke. Mondjuk ahhoz statisztika se kell hogy magadba nézz, vagy körbe.

2011. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
szerintem is jó lenne ha néha ntartanátok 1-2 napot amikor nem taliztok.és meglátjátok hogy bejön e vagy sem.egyébként minden kapcsolatban vannak jobb és kevésbé jobb hullámok.Ami szerintem nem baj és normális.én a párommal majdnem 4 éve együtt vagyok és nekünk is vannak hullámok néha de imádom!És mai napig amikor munkában van alig várom hogy hazaérjen és egymáshoz bújjunk!!!szerintem igenis létezik igaz szerelem és hűség!!!!csak meg kell találni azt a bizonyos párt!!!
2011. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na, mi lett azota ?
2016. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 én nem tunám megunni s megcsalni se azt akit szeretek,mert ha szeretem akkor szerelmmel ezseretem még 30 év mulva is. nálam ez így megy csak éppen hozzávaló csaj nincs akivel meg is valósítsam.
2016. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!