Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezmostkomoly? kérdése:

Mit vegyek neki? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nincs ötletem, hogy mit vegyek a 21 éves barátnőmnek szülinapjára. Azt mondta, hogy annyi is elég, ha fel köszöntöm, de nem mond semmit, hogy mit szeretne.
2011. okt. 21. 03:53
 1/4 anonim válasza:
100%

Erre a kérdésre nem igazán lehet válaszolni, mivel nem ismerjük a barátnődet. Viszont mindenféleképpen adj neki valami ajándékot, mert a csajok nagyon be tudnak sértődni, ha nem kapnak semmit. Akkor is, ha amúgy előtte azt mondták, hogy nem kérnek semmit. :)



Azt tudom ajánlani, hogy gondolkozz el a következőkön:


- Mit szeret csinálni a barátnőd, van hobbija? Ha igen, akkor vehetnél neki valamit ezzel kapcsolatban.

- Gyűjt valamit? Ha igen, vehetnél neki egy újabb darabot a gyűjteményébe.

- Hord ékszereket, bizsukat? Akkor vehetsz neki fülbevalót/nyakláncot/karkötőt. (A gyűrűt nem ajánlom, mert abból nehéz eltalálni a jó méretet, ha épp nincs veled a keze. :) Fülbevaló esetében azt sem árt tudni, hogy érzékeny-e a füle, mert van, akinek csak a nemesfémeket bírja, különben begyullad.)

- Szeret olvasni? Vagy netán filmeket nézni? Akkor meglephetnéd egy könyvvel vagy dvd-vel.

- Ha az anyagi lehetőségeid megengedik, vehetsz kettőtöknek színház/mozi/koncertjegyet.

- Esetleg szervezhetsz valami jó kis programot (kirándulást, stb.) az apró meglepi mellé körítésnek.

- Ha nem vagy kétbalkezes, készíthetsz neki valamit saját kezűleg is.

- Vagy ha elég bátor vagy, süthetsz neki sütit.


Ha nem allergiás rájuk, akkor virágot mindenképpen vegyél neki. Nem kell nagy bokrétát, megteszi egy néhány szál virágból álló csokrocska is némi zölddel kiegészítve. :)

2011. okt. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl:vegyélneki virágot,vagy tortát és annyi gyertya legyen rajta ahány éves,vagyha nagy a szerelem kérd meg a kezét,annak biztos nagyon örülne!ezeket tudom tanácsolni,sok sikert:-)
2011. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A virág az ALAP.
2011. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, a virágot tudom, ennyire azért nem vagyok kezdő -.-' :D de köszönöm, a segítséget ;)
2011. okt. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!