Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő múlva múlt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva múlt el nálatok a rózsaszín köd? Illetve volt e olyan, hogy amint elmúlt leléptetek! Kérlek írjátok le a nemeteket is!

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy a legszerelmesebb voltam életem során ebbe férfiba.1 évig voltunk együtt..abból az utolsó fél év már ellaposodott,viták hada,verekedés.Pedig mindketten tanult,értelmes emberek vagyunk,de ezt váltottuk ki egymásból,annak ellenére,hogy a mai napig nagyon ragaszkodunk egymáshoz. :( 18/L 25/F
2011. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. két hónap után, mikor egyszer eléggé megbántott. Nem léptem le, mert szeretem most is, szerelmes vagyok belé, de már nem idealizálom őt, mint mikor egy kapcsolat elején nem látjuk a fától az erdőt. :)


24L

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,5év után körülbelül.Bár próbálom újraszámolni a dolgokat.Lehet nálam is inkább 1 év volt talán.Az tette be a kaput,hogy bár szerettem,azért tett olyan dolgokat,amik bántottak,s ezek mindig eszembe jutottak!Aztán így el is múltak az érzelmeim.Le is léptem:) Nagyot csodálkozott!
2011. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 1 év után. Nem volt egyszerű, de azóta is együtt vagyunk.


22F

2011. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én másfél év után ismertem fel, hogy ez már nem teljesen ugyanaz a részeg, drogos érzés, amit az első hónapokban éreztem, de ez így normális. Ami utána következett, ugyanúgy szerelem volt, csak átment egy mélyebb, józanabb, ragaszkodóbb érzésbe, még erősebb kötődésbe, annak biztos tudatával, hogy vele akarom leélni az életem. Csak épp a drága exem nem így volt vele, számára a lila köd elmúltával az egész kapcsolat kimerült. Sokáig tartott, mire ezt elfogadtam, megértettem és beletörődtem. Most csak sodródom, alakul valami egy nálam jóval fiatalabb fiúval, de vele csak szórakozunk, nem ő lesz a nagy ő és én se neki. Majd idővel eljön az is (újra).


26 N

2011. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
Nekem kb. min. 6 hónap ismeretség (nem feltétlenül együtt járás) nélkül ki sem alakul, nem hogy elmúljon...
2011. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 4 éve vagyunk együtt, és nem múlt el a rózsaszín köd, épphogy inkább egyre sűrűbb... :) 2 hónapja együtt is lakunk, olyan, mintha a felhők felett járnék folyton, nagyon boldogok és szerelmesek vagyunk! Szerintem ha egy pár igazán összeillik és mindketten folyamatosan tesznek a kapcsolatért, akkor sose múlik el :)

Ismerek olyan párt, akik 18 éve vannak együtt, ebből 14 éve együtt élnek, és most is úgy bújnak egymáshoz, úgy viselkednek együtt, hogy le se tudnák tagadni, mennyire odavannak egymásért.

Amúgy ha én már nem érzeném magam szerelmesnek, akkor kiszállnék a kapcsolatból, mert nem látom úgy értelmét egy kapcsolatnak, hogy a felek nem szerelmesek egymásba. És mivel a környezetemben több olyan kapcsolat is van, ahol látom, hogy még évtizedek után is szerelmesek a felek, így hiszek benne, hogy tényleg létezik örök szerelem :)

20/L

2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb egy év után csökkent. Utána jött egy mélyrepülésünk, de most már egész jól alakulnak a dolgaink. Amikor csökkent a szerelem valami sokkal mélyebb dolog került a helyére. Nagyon szeretem ezt az embert, vele szeretném leélni az életemet. Ezt anno is így gondoltam, de most már még biztosabb vagyok benne. De mostanság is vannak időszakok, amikor úgy fellángol a tűz :)
2011. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több mint 2 évig volt az a hatalmas szerelem. De olyan nincsen hogy örökké ennyire szeress valakit mert megismered, tudod minden mozdulatát ismered a hibáit és mindenét. Szerelmes lehetsz belé de egészen másképp nem lehet örökké valakit olyan hevesen szeretni mint az elején. De azt vallom hogy ha utána is együtt maradtok mikor már elmúlik az a hatalmas láng akkor szeretitek igazán egymást mert akkor mindenét elfogadod és tényleg őt akarod nem az érzést!
2011. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!