Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba és járni is szeretnék vele. De egyszerűen mindig mikor a járást kérdezi bepánikolok és ideges leszek. Valamiért félek a párkapcsolattól! Mit tegyek? Mindig ez történik és már nagyon kezdem unni.14/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira biztos lenne a két érzésed, a szerelem és a járási kedv is, akkor nem lenne gát benned. Igazából szerintem csak szeretnél szerelmes lenni és járni vlakivel,e zért igyekszel elhinni, hogy ezek valódi érzések, csak nem tudod teljesen becsapni magad. Megesik az ilyen, hidd el, mikor kicsit siettetnéd a kort, mert úgy érzed, már itt az ideje a szerelemnek. Tapasztalatból mondom ezt, többször hitettem el magammal 13-16 éves koromban, h nekem egy srác nagyon kell, mikor egyáltalán nem is volt az esetem, csak a többi között még elviselhetőnek tűnt. Ezt azóta tudom, mióta rátaláltam az esetemre, akibe tényleg szerelmes vagyok, és már nem bánom, hogy régen nem jöttek össze a dolgok! 22l
2011. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amikor vele vagyok úgy dobog a szívem és úgy érzem nagyon kell...sőt üzenetbe egymásnak írtuk h "szeretlek" annyira jó érzés volt,sőt még a szívem is majd kiugrik a helyéről! Az a baj,hogy sokat csalódtam már :(
2011. okt. 21. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább menj bele,és mondd neki hogy neked ez még új,meg félsz kicsit, tuti megértő lesz, de aztán meg nehogy elveszítsd amig eldöntöd, hogy mit szeretnél
2011. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt akkor neked kell érezni, hogy megéri-e megkockáztatnod újra a csalódás lehetőségét, mert lehet, hogy ez nem úgy végződik, és akkor nagyon jó lesz, vagy nem teszed ezt meg. Akkor tuti nem lesz nagyon jó. Igazából szerintem veszteni nem vesztesz ezzel semmit, esetleg nyerhetsz rajta sok szép élményt, vagy egy újabb negatív tapasztalatot. De az is nyereség, mert mindig egyre többet fogsz tudni arról, mit kell elkerülnöd, hogy boldog légy. Ha a korábbi tapasztalataid alapján viszont úgy szűröd le, ebben a fiúban nem lehet megbízni, (erre utal a gátlás benned), akkor viszont lehet, h már tanultál is a korábbiakból, és most már csak alkalmazni kéne a tudást. Na, ezt a nem könnyű kérdést kell eldöntened, hogy szerinted jó lesz, vagy előre csalódásként éled meg a dolgot.
2011. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!