Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyzet ha vége a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet ha vége a párkapcsolatnak? Mi a szitu a két fél között?

Figyelt kérdés
Szerintetek szakítás után a vonzalom eltűnik a volt párunk iránt? ha nem mennyi ideig vonzódunk hozzá és milyen ez a vonzalom fizikális vagy a személyiségéhez vonzódunk? A fizikális vonzalom szakítás után évek múlva is meglehet?
2011. okt. 21. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a fizikális vonzalom ugyanúgy megmarad. Én már lassan egy éve nem vagyok együtt a volt párommal, de ha most együtt töltenék vele egy délutánt, ugyanúgy eszembe jutna, milyen jó volna átölelni, és még egyéb dolgok is...


Szerintem ha valakihez nagyon vonzódtál fizikailag, az később is megmarad. Persze ha közben lesz párod, akihez a legeslegjobban vonzódsz a világon, akkor ezt már csak kisebb intenzitással éled meg, de a vonzalom marad.

2011. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szakító félként mondom, hogy még így sem tűnik el a vonzalom. Mennyi ideig vonzódunk? Én is szeretném tudni a megoldást rá, hogy felejteni tudjak, de nem megy, szenvedek rendesen. És, hogy mihez vonzódunk? Megmagyarázhatatlan, hiszen a személyisége miatt szakítottam, mégis él a vonzalom iránta, hiányzik, csak nem tudom miért,ha nem tudta megadni azt amire szükségem lett volna...Remélem nem tart évekig a gyötrődés, már így is pár hónapja próbálkozom a felejtéssel.
2011. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a fizikai vonzódás mindenképp megmarad, ha személyisége se változik sokat, akkor meg mégúgyis megmarad. Be lehet magyarázni hogy nem, meg azt is hogy nem szeretjük, de szivünk mélyén, akit egy kicsit is, csak egy kicsit szerettünk, azt később is fogjuk.
2011. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!