Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kielégítő kapcsolat?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kielégítő kapcsolat?! Lányok! Miért akartok mindig idősebb sráccal összejönni?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkozok azon, hogy talán velem van a baj, nem egyszer volt már párkapcsolatom, de soha nem olyan bensőséges, soha nem olyan szintű , amilyen szintet én hozok és el is várnék, nem szeretném hogy csak a szexről szóljon.

Próbálkozok én szép és intelligens lányokat találni, de szó mi szó elég kevés van, vagy én nem kellek nekik. Igazság szerint, nem szeretnék többet csalódni, és nem szeretném megint az összes hitemet beleölni egy olyan lányba, aki nem érdemli meg. Hogy álltok ilyen téren?

Az utóbbi kérdés megválaszolására, meg nem szeretnék olyan közhelyeket olvasni, hogy "mert a fiúk ilyen korban 2-3 évvel le vannak maradva, és éretlenek" - erre csak annyit mondok hogy az az éretlen aki így gondolja, van olyan 15 éves aki érett és van olyan 22 aki nem!


2011. okt. 21. 22:57
1 2
 1/18 DiMalto ***** válasza:
74%
az idösebbek minöségi szolgáltatást nyujtanak a fiatalabbak meg hát valljuk be........
2011. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

22 évesen még szinte senki sem érett egy komoly kapcsolatra. Akkor én is azt hittem, hogy nagyon érett vagyok.


35/F

2011. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
belefáradtam abba, hogy a korosztályom szerint ugráljak. Mármint abba, hogy határozatlanok. Persze ez pasifüggő is, ha lenne ilyen fiú akkor nem keresnék idősebbet. Viszont egy tapasztaltabb pasi nem tököl sokat, ha bejövök neki :) Ennyi az egész.
2011. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__19191..

akkor itt van egy tavalyi történetem - nagyon sokmindent átfogalmaznék, másképp írnék és már nem is úgy gondolom ahogy ott leírtam, de talán ez egy kicsit segítheti rálátást nyújtani arra hogy miylen vagyok! ( Nagyon hosszú!! ah veszed a fáradságot és elolvasod akkor köszönöm!)

2011. okt. 21. 23:04
 5/18 A kérdező kommentje:
23:02 és pont ezért indult be az ördögi kör, a korosztálybelidek nem lépnek, mert félnek a visszautasítástól és úgy gondolják h nem kellenének neked, ezért nem is lesznek tapasztaltabbak csak akkor ha eltelik 2 év , és 18 évesen az akkori 15 évessel kavarnak ( elhalászva őket saját korosztáylbeli srácok elől) :D Nah most ez így rendjén van szerinted? :D ( persze nem minden esetben ez történik, de azért megfigyelhető :P )
2011. okt. 21. 23:06
 6/18 anonim ***** válasza:
elolvastam.. sajnálom hogy így történt. én is jártam úgy, hogy csak a pofáraejtés jött egymás után.. talán annál jobb hogy ez egy kapcsolatban derül ki, bár nem tudom.
2011. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az utóbbi kérdésre: mert férfiasabb a külsejük, és a kisugárzásuk...a velem egykorú fiúkat, én pl külsőre még nagyon gyereknek látom, és kajak pedonak érezném magam melletük XD
2011. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Talán ezért (is):


[link]

2011. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

"az utóbbi kérdésre: mert férfiasabb a külsejük, és a kisugárzásuk...a velem egykorú fiúkat, én pl külsőre még nagyon gyereknek látom, és kajak pedonak érezném magam melletük XD"


Nehogy azt hidd már, hogy különb vagy, mert korábban kezdett el nőni a melled!

És milyen érzés, hogy az idősebbeknek csak a dugásra kellesz? Gondolom büszke vagy rá.

2011. okt. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert egy korom beli még nem tudja mit akar az élettől és csak a csajozáson és a bulikon jár az esze,tisztelet a kivételnek....egy idősebb pedig alkalmas arra hogy hosszabb távra tervezzek vele és komolyabban gondolkodik az életről..persze ez fiatalok között is van,de kb 50 ből talán 2...


21/L

2011. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!