Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám helyre hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám helyre hozni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
15 hónapig voltunk együtt. A sráccal annyira összevesztünk hogy lefejeltem tehetetlenségembe. Megharagudott és azóta nem tudja hogy mit akar tőlem. Megbeszéltük hogy szünetelünk ezt én találtam ki, de második nap kerestem őt hogy hagyjuk mert vele akarok lenni. A héten még kerestem is többször, majd mikor tudtunk volna találkozni elment bulizni a haverokkal. Másnap együtt voltunk megbeszéltük hogy folytatjuk normálisan majd másnap lepattintott mert mondtam neki h foglalkozzon velem többet, vagyis ezt mondtam neki mindig mert ugye ezért is feljeltem le mert nem hallgatott meg, és már nem tudom neki elmagyarázni hogy mennyire rossz hogy ilyen. Másik héten nem kerestem és ő keresett, minden nap beszéltünk egy kicsit. Ezen a héten abban a városban voltam kirándulni az osztállyal ahol ő tanul, és találkoztunk. Előtte mondta mikor taliztunk volna egy fél órával hogy jön egy haverja is aki nem kedvel engem. Nekem kellemetlen volt a szitu és mondtam hogy nem így volt megbeszélve. Nem tetszett neki és mondta hogy akkor nem jönnek, végül jöttek. Beszéltünk, de nem lehetett vele megbeszélni semmit. Azóta nem keresett. Ma is tudtunk volna találkozni de nem akart. Mondta hogy nem akar már semmit tőlem. Nem tudom mit rontottam el... bocsánatot kértem a fejelős dolog után, és máshogy csinálnám ha lehetne.. Most beszéltünk normálisan és mondta hogy nem akar velem lenni, és nincs más csak nem akarja folytatni. Nagyon ki vagyok akadva mert szerelmes vagyok, holnap lesz egy buli, és lehet ő is jön, elmenjek? mit tegyek hogy visszahódítsam? :( nagyon elvagyok keseredve. Kérlek mellőzzétek a nem ide tartozó dolgokat, és finoman fogalmazzatok mert nagyon nem vagyok a toppon. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. okt. 21. 23:05
 1/1 DiMalto ***** válasza:
"kemény vagy csoki" miért akarod helyre hozni,felétek kihalt a többi hímnemű egyed?
2011. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!