Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya pasik miért szídják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasik miért szídják a jóképűeket, és háborognak h nem őket választják velük szembe?

Figyelt kérdés
Elvégre ők sem a csúnyábbik csajt választanák. Jah meg minden kudarcukat ezzel indokolják...
2011. okt. 21. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez szerintem gyakrabban fellelhető a női egyedeknél
2011. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

a lányoknak miért is számít annyira, hogy csak a legjobb képű hapsikat szerezzék meg?!



érdekes én egy csomó kifejezetten ronda lányt látok jó hapsival, ellenben szép lányt csúnya pasival sokkal kevesebbet

2011. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Már megint kezdődik.

Ezek szubjektív dolgok. Nem megmagyarázható valami, amit mindenki másként lát.

2011. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
elég egyértelmű hogy a csúnya pasik miért szídják a jóképüeket.Mert ők nem jóképüek.Csak nekem logikus?:S
2011. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 life is beautiful ***** válasza:
100%
egy magabiztos csunya ember nem szíd senkit, cask a balkukibb fajtája..
2011. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is eleg egyertelmu.

Az meg a masik, h ez inkabb nokre jellemzo, h vergodnek.

2011. okt. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Azért, mert ti mentek megdugatni magatokat a jóképú csávókkal, aztán mikor hazavágnak, mentek az átlagos pasikhoz kisirni magatokat, meg hiánypótlásra, aztán az adandó alkalommal leléptek egy újabb görénnyel. Te élveznéd, ha lábtörlőnek használnának?


22F

2011. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Mert igazságtalan, h a jóképűek minden nőt megkaphatnak, mi meg max akkor jutunk nőhöz, ha fizetünk érte. Ja és én a csúnyább csajt választanám, ha az normálisabb lenne, meg persze ha valaha választási lehetőségem lenne. Számotokra ez elképzelhetetlen, de nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít.
2011. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

mert a pasik ilyenek.. ezzel könyvelik el.. tudod meg még azt is szeretik hogy a nőknek csak a gzdag pasik kellenek a nőknek csak a helyes pasik kellenek, csak a magas pasik, csak a kigyúrt pasik..

amikor néznének magukba mit rontottak el.

2011. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Előző, őszintén, hány csúnya és csóró pasit láttál már szép csajjal, v egyáltalán bármilyen csajjal? Mert én még egyet se.
2011. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!