Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha az exetek bejelentené hogy gyereket vár?

Figyelt kérdés
A volt csajom bejelentette hogy babát vár tőlem!De megakarja tartani!Mondtam neki ebbe nekem is van bele szólásom erre közölte,hogy semmi közöm hozzá!Mi a fenének kell neki a gyerek ha nem is vagyunk együtt?Vagy mit csináljak vele?
2011. okt. 22. 14:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
76%
bunkó paraszt...
2011. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom, valahogy zsarolni próbál, hogy menj vissza hozzá.

Lehet, hogy nem is terhes.

Lehet, hogy nem is a tied a gyerek.

Én személy szerint az ürszondák magasságából le*szarnám, amig be nem bizonyitja valahogy, hogy tényleg terhes, és tényleg az én gyerekem.

2011. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Sajnos 100%-ék hogy az enyém!Az is biztos hogy terhes!Ilyenekben nem hazudna ennyire ismerem!
2011. okt. 22. 14:38
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
miért nem védekeztetek?
2011. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire elhatározta már, h megtartja (nyilván ), akkor mi ez a szöveg, h neked semmi közöd hozzá? Akkor meg minek mondta el? Szerintem kicsit kavarj a dolgok után, aztán lehet, h nincs is akkora gáz, ahogy elsőre tűnik!


26 N

2011. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
40%

Először is mondd neki, hogy tits or GTFO:D na viccet félretéve kérj bizonyítékot. sokan itt szoktak megbukni!

erről egyből eszembe jutott a barátom egyik exe, aki szintén ezzel zsarolta, hogy terhes. szakítottak, majd a csaj 3 hónap után felhívta, hogy terhes. barátomat nem hatotta meg, mondta, hogy a gyerekbe neki is van beleszólása, mert hiába a nőben van, az övé is, és neki nem kell, pláne nem egy extől. a csaj erre felhívta megint, hogy elvetélt. óóó, érdekes egybeesés.


ja és olyanokat is kamuzott a csaj, hogy fiú lett volna, és ultrahangon tök olyan feje volt a babának, mint a barátomnak... hmm, ultrahangon 2-3 hónaposan mindez látszik? na persze. csak vissza akarta szerezni, és amikor látta, h nem megy, gyorsan jött az "elvetéltem" lépés.


szóval először is bizonyosodj meg róla, hogy tényleg terhes. kérj tőle orvosi papírt. ha igaz, akkor győzd meg arról, hogy ne b@sszon már ki a gyerekkel. mert igenis kib@szás, hogy úgy születik meg, hogy esélye sincs teljes családba születni, a szülei nemhogy külön élnek, de már rég szakítottak, és az apja ráadásul nem is akarja őt. ha egy nőnek joga van a gyerekhez, akkor a gyereknek meg joga van teljes családba, szeretetbe születni. ezt kéne vele megértetni.

2011. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
91%
utolsó, attól még megszülheti h nincsenek együtt..
2011. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
67%

Mikor szakítottatok?

Én egyszer úgy jártam, hogy az exemről másfél hónappal a szakítás után kiderült, hogy a kórházban fekszik és abortuszra vár. Este 9-kor hívott egy haverom, hogy a barátnőjénél volt bent a kórházban, aki nővérke, és mivel kiváncsi fajta nézegette, hogy kik vannak ott.

Szóval felhívott, hogy a barátnőm bent van, reggel lesz abortusz. Úgy gondoltam, hogy másnap reggel, korán bemegyek és megpróbálom lebeszélni. Reggel negyed nyolcra értem oda, de közölték, hogy már elvitték a műtőbe. Teljesen oda voltam, úgy éreztem az én gyerekem öli meg.

Délben visszamentem, azt mondták addigra tér magához. Erre ott volt mellette egy másik férfi, aki előttem volt a barátja, mondtam a srácnak, hogy szeretnék a lánnyal négyszemközt beszélni. Nem hagyta, mondta, hogy nekem már semmi közöm hozzá. Én valahogy nyilvánvalónak vettem, hogy én vagyok az apja, mivel másfél hónapja szakítottunk. Igaz, egyszer sem mentem bele, de mindig óvszer és védekezés nélkül szexeltünk, és állítólag ilyenkor is ott van a pakliban a dolog.

Szóval, addig vitatkoztam, míg a gyerek elszólta magát, amiből kiderült, hogy ő az érintett. Rákérdeztem, te vagy a gyerek apja? Mondta: "Igen.", mintegy büszkén, hogy ő már dugja a volt csajom (pedig orvos létére pár órája gyilkoltatta meg a saját gyerekét). Alig, hogy nyilvánvalóvá vált, hogy nem az én ügyem, már nem érdekelt tovább a téma. Csak annyit mondtam: "Együtt megöltétek a gyereketeket, ahelyett, hogy együtt fölneveltétek volna." Mivel magánügyük még ennyit sem kellett volna. De a számraszökött. Hátat fordítottam, és otthagytam őket.

Szóval, ne legyél annyira biztos benne, hogy Te vagy a gyerek apja. De, ha biztos vagy benne, szerintem ne ölesd meg! Ő a gyereked, aki egy független ember a volt barátnődtől, ha megnő apjaként fog szeretni, és örülni fogsz, hogy életben maradt.

2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Tegnap volt dokinál!De nem csak nekem mondta hogy terhes hanem 1 közös ismerősünknek is aki mellesleg a legjobb barátnője!

Nem az a fajta aki fűvel fával kavarna,nekem se adta csak úgy oda magát!

Miért szakítottunk?Mert megismerkedtem egy másik csajjal aki jobban bejön mint ő!Tegnap előtt dobtam,de éreztem hogy valami van amit nem mond el!Folyton fáradt volt,és álmos!Azt hittem megfázott!

2011. okt. 22. 14:51
 10/55 A kérdező kommentje:
Erre tegnap este közölte,hogy volt dokinál és hogy 100%-ék hogy terhes!Mivel már előtte is pozitívat tesztelt!Hogy lehet ekkora szemét hogy nem volt képes megmondani?Csak már utólag?
2011. okt. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!