Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha az exetek bejelentené hogy gyereket vár?

Figyelt kérdés
A volt csajom bejelentette hogy babát vár tőlem!De megakarja tartani!Mondtam neki ebbe nekem is van bele szólásom erre közölte,hogy semmi közöm hozzá!Mi a fenének kell neki a gyerek ha nem is vagyunk együtt?Vagy mit csináljak vele?
2011. okt. 22. 14:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Szerettem nagyon!De mivel a szüleim nem csípték ezért dobtam!Szüleim véleménye számomra nagyon fontos!Elvégre most náluk lakom,mert így alakult!S ha anyám azt mondja nem illünk össze akkor az úgy van!De ha most elmondom neki hogy a csaj terhes nekem annyi!Ki fog csinálni :/
2011. okt. 22. 15:45
 32/55 anonim ***** válasza:
96%
Nem szereted a gumit? Na majd a babát szeretheted akkor mostmár ;)
2011. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted minden úgy van ahogyan a mami mondja? Jézusom... Szánalmas, hogy 35 évesen mekkora nagy gyerek lett belőled.. Ha egyszer szereted a csajt akkor mellette maradsz, anyád is megszokja előbb-utóbb, nem tud mást tenni. Vagy kilakoltat, de akkor nem is szeret, mert a feltételhez kötött szeretet az nem szeretet. Most komolyan nem tanultál semmit az életről 35 év alatt?
2011. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Csináltam pár őrültséget és ezért vannak feltételei!Ha nem tartom be őket fel is út meg le is út!Meg kell magam húzni nagyon!Inkább rá hagyom legyen minden úgy ahogy ő akarja!
2011. okt. 22. 15:52
 35/55 anonim ***** válasza:
94%
Vallald a felelosseget..te csinaltad, te gyereked. Ha nem akarod felnevelni, legalabb anyagilag segitsd majd oket. Legy ferfi KERlek, es ne egy ijedos toketlen!
2011. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen még mindig anyukadra hallgatsz? miért nincs saját véleményed? megmondom h mi lesz.. anyukadnak senki se lesz jó, és sose lesz senkid.. gyakori példa, a családban is volt ilyen :S
2011. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
86%

Elolvastam a 15.45-ös kommentedet, azóta úgy gondolom, hogy ez a kérdés kamu.

Ekkora gyökér nem élhet a föld felett, mert kiszáradna, ha nem locsolják rendszeresen.


Tehát a barátnőd terhes.

Az a nő, akit nagyon szereTTÉL.

Azért nem szereted már, mert anyu azt mondta.

Ráadásul annyira gerinces vagy, hogy előbb keresel mást, aztán dobod a csajt, reklamálsz, hogy eddig nem mondta, hogy terhes, és egyébként ölje meg a gyereked.

Mindezt 35 évesen.

Ha nem vagy szellemi fogyatékos, testi nyomorék, stb, aki élete végéig egy ember - jelen esetben az anyja - gondoskodására szorul, akkor ez a kérdés kamu.


Egyszerűen nem és nem és nem hiszem el, hogy ilyen magatehetetlen puhapöts élőlény létezik.


A lány már elég idős, hogy tudjon dönteni, és elég érett, hogy ne öljön meg egy gyereket, mert rossz időben jött.

Nem csodálom, ha meg akarja tartani.


Te meg majd visszakapod még az élettől, amikor a drága anyádat pelenkázod naponta ötször, törölgeted a fenekéről a székletet, miközben ő azt kérdezgeti, hogy "maga kicsoda?".

Szerintem vedd is el feleségül, és csinálj magadnak kistestvért, mert anyád úgy is el fog marni mellőled minden nőt, aki esetleg elvehetne tőle.

2011. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
utolsó, te Csabi vagy?
2011. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Hosszú évekig piáltam napi szinten!Elég sok rosszat tetem a szüleimnek ez által!Örülhetek hogy vissza fogadtak,és hogy van hol lehajtanom a fejem!

A volt csajom meg azért nem jött be anyámnak mert az egyik hétvégén elcsábított bulizni,a barátaimmal!S hát kicsit söröztem!Ezt ő észre vette,s szerinte káros hatással van rám az exem!Pedig hiába mondtam neki hogy ő is szépen mondta hogy ne csináljam!

2011. okt. 22. 16:04
 40/55 anonim ***** válasza:
azért mert egyszer kimozdultatok vhova? és mi az, h " elcsábitott "? jo h nem ultok otthon egész nap :S
2011. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!