Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Készítsek neki valamit, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítsek neki valamit, vagy ne?

Figyelt kérdés
Szerdán leszünk egy hónapja együtt és gondoltam készítek neki valamit. Ti hogy szoktátok? Kell már az első hónapokban is vmi a fordulókon, vagy csak évfordulónál értelmes? Nem volt még eddig barátom, így nem értek az ilyenekhez. 19/L
2011. okt. 22. 16:29
 1/7 anonim válasza:
Én vacsorát készítettem neki :)
2011. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én cupcake-re gondoltam (muffin, a tetején színes mázzal), de nem tudom, meg fogjuk e "ünnepelni".
2011. okt. 22. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne. A barátod lehet,h fog neked venni esetleg egy szál rózsát ,de még neked szerintem felesleges. Mivel még nem ismeritek annyira egymást ...
2011. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se. meg azt hiszi h nyert ügye van :). Majd a 6 hónaposra süss neki valami sütit! De elötte ne ;)
2011. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen felfogás ,hogy azért ne süssön neki, mert azt fogja hinni, hogy nyert ugye van? Basszus ez nem egy sakk játszma ahol taktikázni kell... Azt kell tenni amit jónak érzel és amit csak szeretnél tenni.

Nekem pl. csinált a barátnőm 1 hófordulóra sütit, pont olyant amilyent imádok (onnan tudta mert cukrászdában mindig csak egy félét ettem) és nagyon örültem neki. Nem éreztem az, hogy nyert ügyem van, meg sem fordult semmi ilyesmi a fejemben.

2011. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem süss neki nyugodtan :) Az ilyen apró figyelmesség mindig jólesik az embernek.
2011. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó ötlet!

Nekem pl. hozott a barátom egy szál rózsát, én pedig vettem neki arcszeszt, mert tudtam, hogy éppen elfogyott, és imádtam az illatát... De aztán a többi hónapfordulón már nem volt ilyesmi, azt hiszem fél évkor kapott egy nyakkendőt, én meg 9. hónapnál egy kulcstartót, ill. néha eszünkbe jut, hogy hónapfordulónk van, olyankor lehet, hogy befigyel egy tábla csoki, süti stb, de már csak az évfordulókat ünnepeljük (asszem 46 hónapja vagyunk együtt... :D) És apróságokkal amúgy is szoktunk kedveskedni egymásnak, még ennyi idő után is.

20/L

2011. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!