Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ajándék lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Tehát december 11én leszünk fél évesek és arra gondoltam hogy karácsonyra és a fél éves fordulónkra veszek neki 1 arany medált ami a nevem kezdőbetűje tehát i betűs medált vagy lehet keresgéljek még ?:D
2011. okt. 22. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai ilyet venni. Vagy vegyél de csak ezüstöt.
2011. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi esetünkben nem korai mivel hosszú távra tervezünk :D azért nem sajnálom rá a pénzt :)
2011. okt. 22. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó,te tudod :) Sok boldogságot !


Első voltam

2011. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) attol független hogy ö 19 éves én pedig 21 elég komolyan vesszük egymást is és a kapcsolatunkat is tehát nem úgy mint a mai fiatalok többsége :)
2011. okt. 22. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvastam hogy hosszú távra terveztek,

én Ateista vagyok de az a helyzet hogy ,,Ember tervez, Isten végez,, de nem ismerlek titeket, ezt te tudod.

De sok BOLDOGSÁGOT nektek!

2011. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok

a pénzt nem kell sajnálni az arra való hogy el legyen költve

17/F

2011. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem is sajnálom a pénzt :D főleg rá nem

MI ezzel úgy vagyunk hogy szeretjük egymást és hiszünk abba hogy ha a szüleink is együtt vannak már 20-30 éve és szeretik egymást akkor nekünk is menni fog lehet hülyén hangzik de mi ezt így gondoljuk :)nem minden 20 éves vágyik arra hogy az első barátjával vagy barátnőjével élje le az életét de mi a kivételek közé tartozunk :D

2011. okt. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!