Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Nekem nem tetszenek huszon valahány éves fiúk, hanem a nálam egy két évvel idősebbek vagy fiatalabbak.

Viszont azt vettem észre, hogy a nálam fiatalabbakkal (legyen lány vagy fiú), el tudok beszélgetni, míg ha valaki nálam idősebb megse tudok szólalni.

VAlahogy nem tudok nőiesen viselkedni. Pl kellene venni nekem nőies cuccokat(melltartó, stb), és nem merek venni, megkérni se senkit, 16 éves létemre. NAgyon akarok szemezni fiúkkal, de egyszerűen nem tudok.

Szerintem ez a két dolog összefügg, nem tudom miben csak valahogy úgy gondolom. MI lehet szerintetek a megoldás? MI lehet a bajom? Lehet az is, hogy nem fogadom el, hogy felnövök, de én érzem, hogy elfogadom csak nem tudom:( Olyan rossz de nem tudom miért.


2011. okt. 22. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

önbizalomhiányos vagy és eléggé gyerek még akire rákényszerítettek olyan dolgokat amiket nem kellene. Én fiú vagyok de tudom, hogy mit érzel. Minden fiúnak ciki előszór egyedül elmennie kotont venni. Ez ugyanaz a kategória. Az, hogy nem tudsz nőiesen viselkedni ez kialakul. Szerintem csak bebeszéled magadnak hogy nem vagy nőies (szerintem nem fingasz és röfögsz ill. böfögsz, sőt rendszeresen fürdesz és nem vagy büdös)

Minden nőben benne van az uri viselkedés is.


Ha szeretnéd, hogy bővebben kifejtsem akkor irj privát üzenetet.

2011. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!