Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye párt találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye párt találni egy 34 éves férfinak, aki szeretne hosszú távra partnert, de nem tervez gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a korombeli nőknek már vagy van az extől, vagy nagyon akarnak már egyet. Én nem érzem késznek magam, emiatt nem lehet egy kapcsolatom sem. Egyszerűen mindenki gyereket akar.
2011. okt. 23. 07:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
nehéz a kérdés, de én többeket is ismerek, akik közel a 40hez sem terveznek gyereket és nők. Én csak 23 vagyok, de én is mindenképp szeretnék gyereket. Szóval a nőkben ez egyfajta kód, hogy tovább kell szaporodni:) Nem akarlak eltéríteni, hiszen mindenkinek szíve joga mit akar és mit nem, de miért nem szeretnél? szerintem a megfelelő partner mellett mindenki vágyik a gyerekre, egy idő után. Amikor anyukámat megkérdeztem, apukám fel volt e anno készülve 26 évesen a gyerekhez, azt mondta nem, de felnőtt a feladathoz. Szóval azt hiszem ezt a helyzet adja, ne könyveld el magadban kategorikusan, hogy már pedig te nem is akarsz!
2011. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

Igazat adok az elöttem szólónak!

Bár,én nem hiszek már a monogámiában,vagyis hogy egy életre választunk magunknak párt,de a gyerek mindenképp fontos!

Persze még én sem szeretnék mert fiatal vagyok hozzá,meg utazgatnék stb de egy 10 év mulva azért igen,és tudom is hogy lesz gyerekem szóval ez nem is kérdés:D

Amúgy ,lehet hogy az lenne a megoldás hogy fiatalabb lányokkal ismerkedj!


(21)

2011. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Ha az ismerkedéskor felmerül ez a kérdés, márpedig ebben a korban szinte mindig, akkor nem fogok hazudni. Azt mondom amit gondolok, hogy jelenleg nem tudom. Viszont a nőknek erre meg nincs ideje, úgy vettem észre.

A fiatalabb lányok ha az én korosztályomban kereskednek nem a magamfajta fickókat keresik.

2011. okt. 23. 08:21
 4/39 anonim válasza:
Természetesen van esélyed... de az ilyen korú nők már álltalában szeretnének férjet,gyereket csládot de ne add fel egyszer úgyis megtalálod a párod!!! ;)
2011. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

magadfajta fickók?

na ezen a hozzáálláson javíts!:)

2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
45%

Esélye van, de akkor egy karrierista nőt keress, akinek mindennél fontosabb az egzisztenciája 30 felett is. Ők akik véleményem szerint tuti nem akarnak majd gyereket. A gyerekvállalás náluk talán 40 éves korukra érik be, ha beérik valaha.

Nekem is van az előző kapcsolatomból gyerekem, viszont a mostani páromnak 35 évesen sincs, de ő is úgy érzi, mint te, ezért legalább annyit mondott, hogy majd szeretne gyereket, de nem a közeljövőben, hanem meglátjuk, hogy hogy alakul. Az valóban, hogy őszintén azt mondod kategorikusan, hogy nem, az megnehezíti a korodbeli nők többségénél a dolgod.29N

2011. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Szia, én 28 éves lány vagyok, és ugyanúgy vagyok, mint te, nem tudom, h akarok-e gyereket, mert most egyelőre úgy érzem, h nem, de persze ez változhat, most nem vagyok rá kész, aranyos a gyerek meg minden, de túl sok nekem, úgy érzem ha lenne nem lennék teljesen szabad, nem csinálhatnám amit akarok stb én önző vagyok még ehhez...sztem ez nem egy negatív dolog amúgy, csak nagy a társadalmi nyomás, de én emiatt biztos, h nem fogok szülni, csak ha úgy érezném, hogy akkor boldogabb lennék ha lenne gyerek, de most nem ez a helyzet...3 hónapja van barátom, ő 35, és ugyanígy látja, szóval abszolút van esélyed :) sok sikert!
2011. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

08:59

Úgy értettem a legtöbbjük kalandot keres egy esetenként több mint tíz évvel idősebb partnernél. Én nem vagyok az a pörgős típus. Ha meg feljebb megyünk 25-26 körül szinte mindenki szülni szeretne. Persze van aki nem, de azért lássuk be vannak korlátok hogy kikkel van esélyed találkozni. Pl hiába él egy tündéri nő Nyíregyházán az nekem túl messze van, a távkapcsolatban nem hiszek.

2011. okt. 23. 10:42
 9/39 anonim ***** válasza:

08:59-es vagyok.

Hát figyelj,nekem van egy barátnőm aki 20 éves a barátja 40,oké elöszőr engem is meglepett,de a közvetlen környezetemben ők a legkiegyensúlyozottabb pár!

A 20 év nekem kicsit sok,de ált.30-32 éves barátaim voltak és sokkal jobban megértettem velük magam mint a velem egykorúakkal!

Szóval nem minden lány lát,csak annyit benned hogy idősebb vagy ,és hú,de menő egy idősebb férfival járni

2011. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Lehet hogy egy kicsit hitehagyott vagyok. De mégis mit várjak amikor pl valaki lemondja a randit amikor kiderül hogy busszal mennék. Épp két autó között voltam, persze ezt ő már nem tudta meg...

A negyvenes karrierista nők meg olyan egszintenciális elvárásokkal rendelkeznek amit egy tisztességes fizetésből élő srác meg sem közelíthet.

2011. okt. 23. 11:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!