Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egy nos, tobb gyermekes ferfiba. Nem magyar a ferfi, es szeret o is engem de en nem birnam ki ha miatam menne sze a csaladja.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
hagyd a francba ha nem akarsz ribanc lenni.
2011. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hat valahogy en is iy gondolom...
2011. okt. 23. 10:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most milyen választ vársz?


A szitu adott, a lehetőségek évszázadok alatt sem bővültek.

Szóval tudod milyen opciók vannak. Annak megfelelően tessék választani.

2011. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el jó messziről!!! Én úgy vagyok vele, hogy lehet amúgy is vége lesz a házasságának előbb vagy utóbb, de az NE miattam történjen meg. Nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, pláne úgy, hogy tudom gyerekként milyen megélni azt, amikor apuka félre..... Azt is eltudom képzelni, hogy anyaként, szerető feleségként mennyire jó érzés lehet, tehát sosem tennék ilyet! Ne folyj ebbe bele, majd ha egyszer más okokból vége lesz a házasságának, akkor elgondolkodhatsz rajta, addig hagyd a francba!
2011. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felejts el... ha tudod, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

(Mondjuk megjegyezném, hogy ha ő is téged szeret, akkor nem te tennéd tönkre a kapcsolatát és a családját, hanem már amúgy sem ép... de ezt majd ők megoldják maguk.)

2011. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Családos ember tabu!

Képzeld el azt a helyzetet, amikor neked és a családnak is hazudik. Vannak mocskos férfiak, akiket nem az esze irányít. Honnan tudod, hogy szeret? Szexért bármit! Ráadásul nem Mo-on él, így a messziről jött ember azt mond, amit akar. Szerelmesedj szabad fiúba, aki valóban szeret.

2011. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
A helyzet sajnos nem mindig egyértelmű! Dönts okosan, bár csak utólag derül ki a jó válasz!
2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
17%
Hasonlo szituacioban vagyok, csak nekik nincs gyerekuk. Amugy mar kiderult minden, bevalott mindent a felesegenek meg mielott mastol hallotta volna meg, ugy volt h vege koztunk mindennek mert a felesege megbocsajtott neki, de mar ujbol talalkozunk, es azota mar 3szor megcsalta velem a feleseget. Tudom hogy szeret engem, nagyon.
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyakadba vennéd a gyerekeit is? Mert csatolmányként ők is ott vannak.

Egyébként, itt nem neked kell döntened. Ha elválik, akkor képbe jöhetsz, ha nem, akkor menekülj.

2012. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
aki 2011. 10. hóban válaszolt, azzal tökéletesen egyetértek, sajnos én is beleestem egy ilyen kelepcébe, azóta ribancnak hivnak a hátam mögött. Soha többet és neked is azt ajánlom!!!
2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!