Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj van, Mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van, Mit tegyek? Van egy lány aki csak az ismerős. Megvigasztalt ha kellet ha kellet akkor ő engem. Mert ő fél, hogy elveszít ha fél kételkedik, ha kételkedik. Féltékeny ha féltékeny akkor előbb utóbb vita van belőle és lehet szakítunk.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel keveset tudunk találkozni ennek a mellékhatása a viták sorozata..Ma kiderült hogy egyik lány barátom aki tényleg csak barátom volt hogy mivel sokat beszélgettünk érzelmileg vonzódik hozzám, barátnőm rájött erre és iszonyú féltékeny lett..már nem bízik bennem nem hiszi el hogy nem érdekel más nő csak ő, megírtam a másik csajnak hogy nekem a barátnőm kell nagyon sajnálom..de nekem ő kell a barátnőm!!

Ezek után barátnőm megalázta a női méltóságát: könyörgött és sírt a mobilba hogy velem akar lenni bocsájtsak meg neki..sose lesz többet féltékeny csak ne hagyjam el...ilyenkor mit tegyek mert nagyon szeretem..


2011. okt. 23. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, mondjuk ne hagyd el.
2011. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sosem hagynám el!!!!!!!!!!!!! De mivel kételkedik bennem nem tudom beszeretném neki bizonyítani hogy nekem csak ő kell és hogy sosem hagynám el..erre valami tipp?? a szeretlek -szón kívül
2011. okt. 24. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!