Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot készítsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot készítsek?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni valamit a barátomnak. Valami apróságra gondoltam, amiről én jutok az eszébe és amit saját kezűleg eltudok készíteni!

Ja és katona, ha ez esetleg segít!

Köszönöm!:)


2011. okt. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem készíthetsz képkeretet, aminél a keret díszítése a ti képeitekből áll és a kép helyén egy szerelmes levél van, ahol leírod, hogy mit érzel.
2011. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha katona a barátod, akkor csinálj egy terepmintás képkeretet, amit te festel meg egy szép fára, majd rakd bele a közös képet, majd rá az üveget :) És egy kis verset
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ez jónak tűnne, csak az a baj, hogy nincs közös képünk (mármint ami rendes fénykép formájában lenne meg)....:/

de azért köszönöm :)

egyéb ölet?

2011. okt. 23. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csinálhatsz neki egy pólót, rajta szerelmes idézetekkel, amit te is rá tudsz írni. Esetleg tőletek is, vagy egy vers, amit te írtál. :)
2011. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Katonamintás naplóba közös élmények - vicces, romantikus, stb. Írhatnál bele verseket, saját mesét rólatok, ragaszthatsz fényképeket, SMS-ek lejegyzése... Vagy valami kuponfüzet-féle, amit beválthat nálad, ha "jól viselkedik" - ez szintén lehet vicces, romantikus, erotikus, stb. Remélem ihletet kaptál, további szép napot! :)


Ezek közül egyik sem tetszik?

2011. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt az utolsót csinálom meg. Köszönöm :)
2011. nov. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!