Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy egy önimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy önimádó férfi azt hiányolja a párkapcsolatából, hogy abban speciel nincs abnormálisan körülrajongva?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de örülnék ha elolvasnátok!

Egy évig voltam együtt a párommal. Mindig is látszott rajta, hogy kicsit túl sokat képzel magáról. Mindenről és mindenkiről nagyon kritikus véleménye volt, mintha Ő lenne az etalon, a megtestesült tökéletesség. A baráti körében vezérként, alfahímként viselkedett, bár gyakorlatilag ők kiáltották ki annak. Mindig az Ő szava volt a döntő, az ő véleménye a mérvadó. A szülei iszonyatosan elkényeztették, a nővére is úgy bánt vele, mint egy kiskirályfival. Na én voltam a nagy kivétel! Az én családomban, baráti körömben és a volt kapcsolatomban sosem volt divat a másikat isteníteni és nyalni a fenekét. Tőlem ugyan minden elismerést és szeretetet megkapott a párom, mert tényleg elmondhatatlanul szerettem Őt és ezt ki is mutattam (a leírtak ellenére Ő nagyon jó és értékes ember), de sosem ugráltam körül mint egy rajongó tini, mert nekem ez egyszerűen erőltetett. Sőt még a családjának és a barátainak sem nyaliztam(de mindenkivel jóban voltam, szerettek engem). Nem is gondoltam, hogy neki ez hiányzik, most viszont úgy látom, főleg itt rontottam el.

Nagyon jó volt a kapcsolatunk egy évig. Még egy nappal az előtt is, hogy szakítottunk volna, mondta, hogy mennyire szeret engem és éreztem is. Minden klappolt, soha nem veszekedtünk, a szenvedély is megvolt, és látszólag ő nagyon szeretett engem, és én is őt-azt nem csak látszólag. Tervezte velem a közös jövőt, aztán teljesen váratlanul lelépett, de gyakorlatilag meg sem tudta magyarázni, hogy miért. Úgy éreztem, azt várja tőlem, hogy könyörögjek neki, de ez megint csak nem én vagyok. Persze totálisan összetörtem,zokogtam, próbáltam jobb belátásra bírni,de nem könyörögtem, egyszerűen csak meg akartam vele beszélni a dolgokat.

Úgy érzem, neki valójában ez a hatalmas körülrajongás hiányzott, amihez a többi kapcsolatában is hozzá volt szokva. Máshogy nem tudom magyarázni a történteket, mert minden más tökéletes volt és nagyon hirtelen jött a szakítás. De ha már így alakult, szerintem azt várta tőlem, hogy könyörögjek neki, és bökte a csőrét, hogy én tudomásul vettem a döntését és lemondtam róla. A hab a tortán: 2 héttel a szakításunk után összejött egy nővel, aki a saját bevallása szerint buta, gyerekes és nevetséges a viselkedése, viszont úgy tűnik tökéletesen beleillik a képbe: A lány ugyanis módszeresen benyalta magát a páromhoz és a testvéréhez is, még akkor, amikor én voltam vele. Tudom, hogy vak vagyok, amiért nem vettem észre, mert az egész az orrom ellőtt zajlott, de egyszerűen nem hittem el, hogy neki ez kell. De azóta együtt vannak és az a lány úgy viselkedik, mintha fizetnének neki azért, hogy mindenkinek játssza az eszét, mindenkivel jópofizzon. Mostmár a párom körül van rajongva, bár egy olyan nő által, akin még a „szerelmük kitörése” előtt egy hónappal is gúnyolódott, de úgy látszik ez mellékes.


Tényleg ennyire fontos egy felnőtt férfinek, hogy a nő folyton a fenekét nyalja? Enélkül már nem is érzi magát férfinek? Mi ez valójában, önimádás vagy önbizalomhiány?


2011. okt. 23. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
őőőő.szerintem igen, de nem bírtam végigolvasni, el se kezdem ,olyan rohadt hosszan írtad le.
2011. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínű....

De ne is bánd egy percig se, hosszú távon úgyis meg lett volna a következménye ennek a nagy önimádásnak, mert csak elnyomott volna Téged maga mellett. Értékesebb vagy te nála sokkal, mert nem nyalsz senkinek sem! :-)

2011. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos a férfiak igen nagy százaléka egy felfújt papagáj,akik tényleg el is várnák,hogy mi nők a lábai előtt heverjünk.Rengeteg ilyen fazon van a munkahelyemen,az utcán is szinte csak ilyet látok.Ne bánd,hogy szétmentetek,annyira ez a pasi sem szerethetett,ha nem sokkal később lecserélt egy próbababára.Úgy tűnik,hogy neki ez kell.A férfiak,mióta világ a világ ilyenek,például ha valaki becsmérelni merészeli az ágybeli teljesítményét,akkor padlón vannak.

Szerintem ennek inkább az önimádáshoz van köze.A kérdésedet olvasva immár századszor is hálát adok azért,amiért az egyedüllétet választottam...

2011. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Hanem vannak egyes emberek, legyen az nő vagy férfi, aki ilyen. örülj neki, hogy nem húsz év múlva tette volna ezt meg.
2011. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legokosabban cselekedtél. Akárhogy is nézzük, ő egocentrikus. Az, hogy férfi, még súlyosbító körülmény:-) is. Te paritásos kapcsolatot vársz el, - jogosan; ő erre nem lett volna képes. Jókor és jól döntöttél. Értékes tapasztalatszerzés volt ez ugyanakkor: bizonyítottad önmagad előtt, hogy tudsz valami nagyon fontosat: NEM BEHÓDOLNI.
2011. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én exem is ilyen.Csak én 4 évig huztam vele.

Szerettem,de eszem ágában sem volt körülrajongani,ódákat zengeni és hasonlók.

Nekem egy párkapcsolatban a felek egyenlőek,ő nem ezt akarta.Neki a nő szolgalelkű,a párja egyben alattvaló is.

Én tettem ki őt...szakitás után 1 héttel már egy aluliskolázott,de célnak tökéletesen mefgelelő lánnyal volt,aki úgy csodálta őt mint egy istent...

Sok boldogágot kivántam (nem az,mert kettősség van benne,nem csak az istenitést igényli hanem az értelmet is a nőben),és kerestem olyan pasit,akinek az értékrendje rendben van...


te is felejtsd el,és lépj tovább

2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Csak bemagyarázod ezt magadnak, hogy ne kelljen szembenézned a ténnyel: megunt, lecserélt és az új nővel boldog.
2011. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze! Még mindig abban a hitben élek, hogy engem imád és éjszakánként telesírja utánam a párnáját!


Többieknek köszönöm a válaszát!

2011. okt. 23. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a ferfinek vedelmeznie kell a not es nem megalazni..

hasonlo cipoben jarunk illetve jartunk, sajnos rengeteg ferfi es no letezik akinek csak a kulsoseg a fontos es a belso ertekeket nem tudjak becsulni.

lehet neveltetesi hiba, lehet esztetikailag tul jol nez ki a ferfi es ontelt, sokmindentol lehet.

de folag attol mert meg nem kapott eleg pofonokat az elettol, mert keves tapasztalata van, mert ha baj van akkor is van aki benyal neki es o elhiszi, mert atveri sajat magat, mert tul nagy a rajongoi egyebkent hamis tabor es sosincs egyedul fizikailag..

de en szeretnem latni ezeket az embereket tok egyedul, mikor hazaernek munkabol egy jo nagy szar nap utan es elkezdenek gondolkodni...mikor egyedul vannak es sirnak ahol senki sem latja oket..mert valojaban ok belul uresek.

es nincs batorsaguk tenni ellenne..meg ha ertik is mirol van szo. eleg szomoru dolog.

te maradj meg oluyannak amilyen vagy, a te lelkkiismereted igy mindig tiszta, emelt fovel jarhatsz te mindent megtettel. nem hazudtal,az elet ezt majd karpotolja egyszer, lehet kicsi dolgokkal csak. lehet meg sokszor nem leszel megbecsulve de sose add fel.tudom h szar erzes. maradj ilyen rendes, de tanulj belole.

szia:)

30 L

2011. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem ha tapasztaltabb leszel rájössz, hogy van olyan férfi,akinek jó "behódolni". És azért,mert cserébe azt kapod tőle, hogy MINDEN REGGEL mosolyogsz,mert megpillantottad őt magad mellett.Sok-sok reggel,akkor is, ha épp nagyon összevesztetek előző este.Minden zsáknak van foltja.Aki az iskolázottsággal méri az intelligenciát, az mérhetetlenül buta.(ld.: született IQ)

Nem ő volt a te foltod,és kész.ha pedig megtalálod,mondd el neki, hogy örülhet, mert megkapja az előző adagját is,mert az nem érdemelte meg.:-))

2012. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!