Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+os férfiak (de még 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+os férfiak (de még 30 alatt) nektek mennyire számít egy párkapcsolatban a kor?

Figyelt kérdés

Adott egy 18 éves leányzó, iszonyat dögös, nagyon szép, okos, intelligens, jó vele csak hát a kora.. A szitu úgy néz ki hogy ő akarna komolyabbat is nekem sem lenne ellenemre csak kétségek vannak bennem azért, pl mit szólnak a barátai, a szülei, az én barátaim, szüleim meg a környezet stb stb. Mennyire lehet egy ilyen kapcsolat tartós? V bele se kezdjek inkább?

27F


2011. okt. 23. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Dugjad titokban és mellette keress egy ÉRETT barátnőt magadnak.
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet tartós, nálunk két éve tart, bár a lány egy évvel idősebb. Néha kiütközik a korkülönbség, de általában csak apró hülyeségekben, amiken nevetünk.

Érdekes kérdés az lesz, hogy azért belátható időn belül szeretnék gyereket, ő pedig természetesen még nem.

2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

44%-os, ha kép kell 18 éves lányokról akkor keress egy random 18 éves lányt facebook-on vagy iwiw-en.

A kérdésre válaszolva pedig, szerintem nincs akadálya annak, hogy összejöjjetek. Ez az egész korkülönbséges dolog baromság, az a fontos, hogy megértsétek egymást.

2011. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 23 feletti nővel kéne össze jönnöd. Mert te felnőtt érett férfi vagy és közeledsz a "család" alapítás kérdése felé...és egy 18 éves csaj nem fog neked gyereket szülni az tuti..csak akkor ha egy ***va..
2011. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de várj csodát se. 18 évesen mi a fenét tud? Még munkahelye se volt vagy igen? Nem hinném. Ő még lazábban áll hozzá az élethez mint te. Sok tanulni valója van az életben. Na de ahogy mondtam nem lehetetlen.
2011. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jobban jársz, ha 20 éven felüli leányzót keresel magadnak! Ki fog ütközni ez a korkülönbség még! A lány még csak 18 éves, most kezdődik az élete, hagyd élni.
2011. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mivel "iszonyat dögös, nagyon szép" ezt még kifogja használni. Élni fog vele.
2011. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem k*rva mindegy, ki mit szól? :D

Ha szeretitek egymást, akkor le van sz*rva minden.

Ha meg nem szeretitek, csak qrtok egy jót, hát az se tilos, hiszen elmúlt már 18.

Nyugdíjas korodba meg majd szidod magad, hogy "b*ssza meg, bárcsak gerincre vágtam volna azt a kis 18 évest, amikor még fiatal voltam".

Én még mondjuk csak 28 vagyok, de már most bánok néhány kihagyott csajt.. :S :D

A kapcsolatokhoz, meg úgy általában az élethez való hozzáállás meg nem feltétlenül kor függő, ismerek olyan 20 éves csajt, aki 20x érettebben gondolkodik, mint egy másik 27 éves nő.

2011. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok, a barátom pedig 27, és igen én érzem a korkülönbséget, de szerintem ez pont jó, tudom h. Komolyan gondolja, meg igazából sokay tanulhatok tôle. :-)
2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást és minden rendben van, akkor nincs gond.... Ha el akar múlni úgyis el múlik. Nagyon jól tudnak működni egyébként ezek a párkapcsolatok. Csak kérdés meddig. Sok férfi irta hogy fiatal nagyon. Ami tény, hogy ennyi idősen kevés a valószínűsége, hogy veled öregszik meg. De te sem vagy már fiatal gondolom nem mondok ezzel újat.

Érezzétek jól magatokat ennyi a lényeg.

2022. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!