Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így (bunkón)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így (bunkón) ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtárs csajszi aki 7 évig volt együtt a pasijával. Tudni kell hogy addig egyetemen ki se mozdult bulizni meg eléggé egoista volt és mindig áradozott a kapcsolatukról. Azt nyáron szakítottak... Elég szép lány és abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a legjobb Lány barátom lakótársa. Csak nem értem...Mostanában eljár velünk bulizni és nyomulnak rá a pasik is de általában visszautasítja őket. Szemtől szemben velem mindig játsza a királykisasszonyt és kötözködik meg beszólogat.Állítólag ha nem vagyok ott kérdezgetia havercsajomat felőlem, meg dicsér meg így meg úgy. facebookon megkérdeztem mi a házi erre kiöntötte az intim szféráját(pl. hogy mennyire szereti ha masszírozzák), ráadásul az egyik bulin panaszkodott a többieknek hogy én nem táncolok vele. Csodálkozik? Igazából az a baj hogy el tudnám vele képzelni... Csak ha oda-vissza offoljuk egymást az kinek jó nem lépünk egyről a kettőre. Igazából kezdeményeznék de nem tudom hogyan. Van egy egoja és lehet csak piszkálódik... Mitévő legyek?
2011. okt. 24. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Máskülönben sosem tudhatod meg, mit akar tőled.
2011. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
100%
nem tudom mi van, de van egy kedvenc kifejezésem tőled: kiöntötte az intim szféráját :DDDDDD
2011. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak lányok, akik azt hiszik, hogy ettől akarod őket. hogy kelletik magukat. szerintem közöld vele, vagy a havercsajoddal (aki továbbadja neki), hogy neked ez az udvarlási módszer nem jön be, és akkor talán abbahagyja. de az is lehet hogy csak egyszerűen nem tud mit kezdeni a helyzettel
2011. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Pont. Csak nem tudja, hogyan adja egyértelműen a tudtodra. Pont. Segíts neki.
2011. okt. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Mert simán bunkó,dobálja a shit-eket.

Ez különösebben semmit nem jelent,amíg nem koptat egyértelműen.

Szerintem nem vagy elég domináns vele.

Valószínűleg ha beszéltek a beszélgetést sem te irányítod.

Ez a típus meg szokta követelni,hogy egyértelműen határozottan,magabiztos férfias legyél vele,ne ilyen kisnyuszi,aki célozgat,meg udvarolgat.

Legalábbis a jellemzéséből nekem ez jött le.


Az ilyen kam beírásokra,hogy masszír meg ilyesmi,ne harapj.

Az ilyen játszma vége az,hogy csapdába csal,aztán rád tudja sütni,hogy már megint a dugásra gondolsz.

2011. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen játszma vége az,hogy csapdába csal,aztán rád tudja sütni,hogy már megint a dugásra gondolsz."

Hát ha ez meg is történne, nagyon egyszerű a megoldás!

Megmondod hogy igen csak erre tudok gondolni, és megb@szod utána pedig meglátjuk milyen lesz az egója.

2011. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bánomisén ***** válasza:
73%

7 évig volt együtt valakivel, cirka fél éve szakítottak, ha jól értelek. Könnyen el tudom képzelni, hogy még ő sem tudja, mit akar, vagy egyszerűen csak nem bízik most a férfiakban. 7 év hosszú idő, ha egy ilyen hosszú kapcsolatból lép ki valaki, elég nehezen áll talpra.

Segíts neki, vagy ha nem tudsz segíteni, akkor hagyd békén. Van most épp elég baja.

2011. okt. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 General ***** válasza:
Ha tényleg ez megy nála a háttérben, akkor eléggé bejössz neki. A beszólogatás meg lehet azért van. mert fél közvetlenül feléd kinyilvánítania a szimpátiáját. 7 éves kapcsolat után lehet, hogy már el is felejtette, hogy mit kéne ilyenkor tenni. Ha ilyesmit csinál - elkezdi az oltogatást - légy domináns, és mondd meg, hogy neked ez nem jön be, úgyhogy abba is hagyhatja.
2011. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem bejössz neki, csak ilyen a stílusa. Fogadd el... nem feltétlenül direkt csinálja.

Én pl egyfolytában oltom a pasikat, de kb csak azokat, akik szimpik és veszik a lapot. Najó, másokat is, de mások emiatt utálnak, mert bunkónak tartanak. Közben csak ilyen vagyok, szókimondó, és nem mindig azt mondom, amit mások hallani szeretnének. Na a legtöbb csajjal pl ezért nem jövök ki, a srácok általában jobban veszik a lapot. Nem lehet, hogy a te haverod is ilyen?


22/L

2011. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!