Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különköltöztünk, mégis együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különköltöztünk, mégis együtt vagyunk, velem tervez, de az Édesanyjához megy haza. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A párom - 3 év együttélés után - augusztus 30-án elköltözött tőlem azzal az indokkal, hogyha tovább az én lakásomban él velem, akkor sohasem fogok a tettek mezejére lépni, nem adom el a lakást (súlyos hitellel terhelt, előző házasságból itt maradt "hozomány"), nem fogunk kikeveredni az előző kapcsolatomban (házasság) generált adósságból, így nem tudunk új életet kezdeni egymással. Elmondta, hogy tisztában van azzal, hogyha elköltözik tőlem, a közös vállalkozásunkat otthagyja és elmegy dolgozni, sokkal előbb fogok lépni azért, hogy újból velem éljen. Léptem, a közös vállalkozás egy részét pénzzé tettem (kitétel volt a további együttélésünk érdekében, hiszen innen tudunk tőkét szerezni egy közös lakás megvásárlásához), a lakásomat hirdetem (valószínűleg nem holnap fogom tudni eladni ebben a gazdasági helyzetben), ő elment dolgozni. Azt szeretné,hogy ugyan ő egy hónapban csak 1 hetet tölt itthon, mégis költözzek el a gyerekemmel a lakásomból, hiszen ő nem akarja fizetni a törlesztőit annak, amiből a gyereke majd nem részesül az öröklés kapcsán, vegyünk házat és egyedül (saját gyerekemmel) költözzek egy vadiúj környezetbe az ő meglévő házába, az Édesanyjának pedig megvesszük a mi nevünkre azt a házat, amit mi nézünk ki magunknak későbbiekre, így elkerülendő az általam elutasított, szülővel való együttlakás. Ha nem tudunk a tőkénkhez hitelt felvenni, addig nem költözik újra össze velem, amíg nem sikerül házat venni. Már 37 éves vagyok (ő 33 éves).
2011. okt. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hát.. én nem tudnám ezt elviselni.. hiszen jóban-rosszban, nem? még ha nem is vagytok házasok, egy parkapcsolatnak is erről kell szólnia.....
2011. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:

szerintem jogos elvárás, hogy mielőtt közös életet kezdtek, zárt le a múltból hozott ügyeket. mivel neked ehhez ez kellett, ezt tette. így tudtok csak tiszta lappal indulni. de arra vigyázz, hogy minden legyen rögzítve, nehogy rosszul keveredj ki az egészből!


29/n

2011. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!