Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most egy férfi miért sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy férfi miért sír amikor azt mondja, hogy elgondolkodott, hogy lehet, hogy szakítani kéne?

Figyelt kérdés

Mármint a barátnőjének.

Ha tényleg szakítani akarna, akkor miért sír, ha meg nem, akkor meg miért gondol rá?

Én ezt már tényleg nem értem. Én akkor sírok ha valami bánt és fáj, de ha neki fáj a szakítás gondolata, akkor miért fontolgatta?

(És méghogy a nők érzelmivilága bonyolult...)


2011. okt. 24. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
He?
2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk azért mert nem férfi... -.-

20L

2011. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

15:56

Én se értem, azért kérdeztem hátha valaki tudja.

2011. okt. 24. 15:58
 4/12 A kérdező kommentje:

15:57

a férfiaknak is ugyanolyan könnycsatornáik vannak, és nekik is vannak érzéseik, nem kell ennyire szexistának lenni :P

2011. okt. 24. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán vágom, de szerintem sír, mivel nem akar szakítani, de nem tud mást csinálni, szóval valami rajta kívülálló ok miatt. És nem azért, mert már nem szeret. De elég érdekes, ha nem mondja el, hogy mi van...
2011. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól, mert még akarok valamit, az nem azt jelenti, hogy nem fájhat.

Megszokta, szereti a lányt, de úgy érzi, hogy ezt kell tennie most. Szenved így is, meg ha együtt maradnak...még jobban.

Ebben nincs semmi természetellenes. Barátnőméknél is így volt. Mind a ketten sírtak. Vége lett, nem haragudnak egymásra és kész. Egyszerűen nem működött a dolog. De attól még ugyanúgy fájhat.


24/N

2011. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16:00

hát azt mondta, hogy sokat vitatkozunk, és fél, hogy ezért nem illünk össze, és lehet, hogy nem kéne járnunk

de igazából nem is veszekedtünk, csak mindketten kötöttük az ebet a karóhóz, és őt ez frusztrálta, idegesítette

(én meg észre se vettem)

2011. okt. 24. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán gyógyíthatatlan beteg.
2011. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

16:04

mi nem szakítottunk, megbeszéltük elvileg, meghogy próbálok jobban figyelni, és nem idegesíteni hülyeségekkel, de most annyira félek, hogy akaratlanul is azt fogom csinálni, mert eddig se vettem észre

és nem tudom, csak annyira megijeszt, hogy felmerült benne a szakítás, és félek, hogy tényleg szakítani fog, de akkor meg miért sírt? nah csak olyan ellentmondásos

gondolom próbálok reménykedni, hogy mégse akarhatott igazán szakítani ha sírt

2011. okt. 24. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:

16:04-es vagyok.


Persze, ellentmondásos, de akkor sem lehetetlen. Attól, mert valaki szakítani akar, az nem azt jelenti feltétlenül, hogy már semmit nem érez a másik iránt. Az érzelmek nem működnek parancsszóra.

Valami oka van a szándékainak, de attól függetlenül még kötődhet hozzád. Persze ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül veled akarna maradni.

2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!