Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most egy férfi miért sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy férfi miért sír amikor azt mondja, hogy elgondolkodott, hogy lehet, hogy szakítani kéne?

Figyelt kérdés

Mármint a barátnőjének.

Ha tényleg szakítani akarna, akkor miért sír, ha meg nem, akkor meg miért gondol rá?

Én ezt már tényleg nem értem. Én akkor sírok ha valami bánt és fáj, de ha neki fáj a szakítás gondolata, akkor miért fontolgatta?

(És méghogy a nők érzelmivilága bonyolult...)


2011. okt. 24. 15:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

16:18

de amikor később megkérdeztem, akkor azt mondta, hogy boldog velem, és a szakításos dolgot nem is hozta föl azóta (másfél hete)

akkor most nem mondott volna igazat, és tényíleg boldogtalan velem? mert én azt nagyon nem akarom

vagy csak nem gondolta komolyan a szakítást?

jó igazából nem is mondta ki, hogy szakítani akar, hanem azt mondta, hogy elgondolkodott rajta

csak én úgy félek, ez az egész derült égből villámcsapás volt nekem

2011. okt. 24. 16:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj, azzal nem jutsz előbbre. Ha annyira szakítani akar, akkor előbb, vagy utóbb úgy is megteszi. De neked talán jobb ezt a dolgot nem túlbonyolítanod. Te se hozd föl neki. Legyetek boldogok, és kész. Ha pedig legközelebb ezzel jön, akkor ne sokkolj le, hanem kérdezz rá, hogy miért akarja, hogy vége legyen, és mi az amin valóztatnotok kéne ahhoz, hogy továbbra is működjön a dolog.
2011. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!