Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttetek össze a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a párotokkal? Mi volt az a "pillanat" ami után együtt voltatok?

Figyelt kérdés
A kérdés nem az, hogy hogy ismerkedtetek meg. Persze leírhatjátok, szivesen elolvasom, de igazából arra vagyok kiváncsi, hogy miután találkozgattatok párszor, utána mi volt az a pont, ami után együtt voltatok. :) Rákérdezett? Vagy egy csók? Remélem érthető :)
2011. okt. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csók, aztán rákérdezett. :)
2011. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan ostromoltam a lányt (nem párszor találkoztunk) és eljött az a pillanat, mikor már nem tudott ügyesen hárítani. Elmondta, hogy minden nagyon jó, de nem lehetünk egy pár. Másnap már egy pár voltunk. :-)
2011. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Akkor volt az a pillanat amikor össze jöttünk :)) Nálam bonyolult volt, mert a lány eredetileg nem akart kapcsolatot, de mondtam h nézzen bele mélyen a szememben, utána megkérdeztem h mit lát?? azt mondta semmit, erre válaszoltam h azért nem láttál semmit, mert egyhelyen van minden, a szívemben amit most akarok neked adni, erre pedig megkérdezte h mit gondolok róla, a válaszom az volt, h, te nem látsz?? most adom át neked a szívem, én az életem akarom neked adni, azt gondolom rólad h te vagy a nagy ő,tte vagy a minden, te vagy a világom, miután elmondtam neki a mondandóm, elkezdtett pityeregni, ekkor megöleltem, és szájon pusziltam, azóta ő az én kincsem :)) <3
2011. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon édesek vagytok :) Köszönök minden választ, írjatok még sokan!:)
2011. okt. 24. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Csók a moziban az 5. randinkon :) Nem kérdezett rá, szerintem ahogy nekem is, úgy neki is a csóktól kezdődik egy kapcsolat, így ezután egyértelmű volt, hogy onnantól fogva együtt vagyunk :)
2011. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év legjobb barátság, napi szintű beszélgetés és közös szilveszter után. Szilveszterig egyikünk se gondolt a másikra úgy, egy 3. személy elkezdett erről beszélni hogy mi hogyhogy nem vagyunk egy pár. Szilveszter után nem találkoztunk egy hétig, majd két átbeszélgetett éjszaka után a hóesésben állva megcsókolt. Ez volt lassan 10 hónapja
2011. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

előzmények:egy hónap ismeretség...

Igazából lány létemre én kezdtem bele a vallomásba... aztán kiderült,hogy aznap akarta ő is elmondani...:D szóval jó egyszerre mentek a dolgok.

2011. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!