Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet érez még valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom másfél éve ismerem kb. de a kis idő ellenére közel kerültünk egymáshoz tavaly nyáron nagyon belém szeretett állítása szerint és ez tavaszig tartott nála utána már erről többé nem esett szó illetve még nyáron mikor összevesztünk utalt rá ,hogy "nincsenek már ilyen problémái" szóval magyarul már nem szeret mostanába viszont majdnem mindennap lejön velem a parkba 1-2 órára és folyamatosan piszkál de ilyen óvatosan csikiz,bökdös meg mindig mikor sétálunk észreveszem ,hogy néha direkt vagy nem direkt de "véletlen" hozzámér meg volt olyan ,hogy mondta annyira tetszett neki egy képem fb-n h gépén elmentette és megtartja(mondjuk épp egy nyuszival vagyok rajta)...
2011. okt. 24. 17:31
 1/2 khrisztike válasza:
tudom, nem ezt a választ vártad, de szerintem kérdezd meg tőle...
2011. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem merem kockáztatni a barátságot..
2011. okt. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!