Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? Részeletek lenn.

Figyelt kérdés

Látásból már ismerjük egymást! Be is mutatkoztunk egymásnak, mert vannak közös ismerőseink. Amikor összefutunk, látom

hogy mindíg mosolyog rám..:) Nem tudom hogy tetszem e neki de ebből a mosolygásból lekövetkeztettem, hogy rokonsznves vagyok neki. Ja, és hallotta egy ismerősöm fél füllel

hogy ez a fiú beszélgetett a haverjaival, és valahogy szóba jöttem. Na szóval, csak annyi volt rólam a téma hogy szokja nézegetni fészen az adatlapom. Bár ennek nincs sok jelentősége. Na szóval hogy kerülhetnék közelebb hozzá?.. Valami tipp,tanács? :)

Előre is köszönöm!


2011. okt. 24. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
egyenes vonalú egyenletesen gyorsuló mozgással!
2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és normális válaszokat kérek :)
2011. okt. 24. 19:19
 3/10 anonim válasza:
Állj oda mellé,már közelebb vagy...
2011. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :D..

Ezzel sokat segítettél..:P

2011. okt. 24. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van bár 1 büdös troll, de burkoltan ez a megoldás...vagyis menny oda hozzá és beszélgessetek !
2011. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok beszélgetsz vele. Ennyi.
2011. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nincs rá lehetőség.. Mert az eléggé ciki lenne ha oda

mennék és csak úgy elkezdenék beszélgetni vele.. Meg bele is sülnék.. Mert én eléggéé félénk vagyok. Vagyis ha tetzsik egy fiú akkor :/.. amúgy én 13 vagyok ő 16.. Tudja a korom persze.. de engem mindenki 16-nak néz.. nem azért mert annyira festeném magam, hanem az arcvonásaim is

olyanok.. korán érő típus vagyok

2011. okt. 24. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
hááát ilyen kor különbségben már lehetnek problémák, persze sosem a ti feletekről! De igen a szülők bezony beleszólnak az ilyenbe! 18/F vagyok barátnőm 15/L VOLT...röviden a "szülők" o.0
2011. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pedig nem akkora a korkülömbség..:)

Szerintem az én szüleim felől nem lenne semmi

baj..

2011. okt. 24. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:

3 év valóban nem sok, de ezt mindenki máshogy látja!

Az ő szülei látatlanban eldöntötték hogy én egy szexéhes szőrős perverz állat vagyok! Slussz-passz mese vége :D


Ha félénk vagy és se te se ő nem kezdeményez akkor nem lesz semmi ! Ha viszont azt szeretnéd hogy odajöjjön nézz mélyen a szemébe.

2011. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!