Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kellek vagy a pénz miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kellek vagy a pénz miatt vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és szeretem. Az utóbbi időbe sokat veszekszünk. A képembe vágta hogy már normális férfi heti szinten 20000 forintot szán a barátnőjére én meg egy csóró lakáshiteles vagyok amibe igaza van. Szeretném neki megadni amit szeretne de a lakáshitel miatt nehezen megy. Lakásom van amit én fizetek és megfenyegetett ha nem költők rá 20000 forintot legalább elhagy. Meg is érdemlem ha ezért elhagy?
2011. okt. 24. 22:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Inkább ő érdemelné meg h elhagyd! Büdös számító kis érdek ribanc! Barátom, őszintén sajnállak h ilyen nőt fogtál ki.
2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

<facepalm>

azt tanácsolom, mst azonnal hagyd ott azt a ribancot. komolyan mondom, jótanács!

2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Ígérgesd a pénzt neki, addig meg seggből szájba!!! Ezt kajakra mondom!
2011. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
hát:D rám hónapok alatt, ha szánnak ennyit... és érdekes módon nem sérelmeztem. keress másik barátnőt.
2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

20000-et heti szinten? Ha ilyen mocskos ribanc, akkor álljon össze egy milliomos 70 éves tatával, vagy egy agresszív kopasz állattal, aki unalmában kiveri az összes fogát.

Az a minimum, hogy kivágnám a halál f.szára, de előtte még jól pofán is b.sznám.

2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
51%

Józsibá válaszára reagálva:

igen, azt is lehet, hogy kihasználod előtte, de aztán dobd a halál f@szára. És nehogy egy fillért is költs rá. Szerintem nem sűrűn van kapcsolatod, de hidd el, ez nem normális nő, ennél ezer jobbat találsz

2011. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
De sok bunkó pasi van itt. Egy nő igenis megérdemli h költsenek rá. Főleg ha szereti a barátnőjét! Szerintem megérdemled h a barátnőd otthagyjon! Bunkó vagy!
2011. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
80 ért havonta lehet hogy én is járnék veled
2011. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Eddig költöttél rá sokat? Ha nem, akkor nem lehettek együtt a pénz miatt, mert nincs :D De ez milyen kapcsolat már, hogy elő legyen írva, hogy mennyit kell rá költeni hetente? :D Két hónap után nem lesz mit venni ilyen ütemben :D Én is azt tanácsolom, hogy hagyd, hogy otthagyjon! Ez már nem az, aminek lennie kéne.


Júj, erre a 22:25ösre inkább nem is mondok semmit :3 Majd megteszi más :D

2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

:D

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!