Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonlítotok a kedvesetek exére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlítotok a kedvesetek exére?

Figyelt kérdés
Gondolok itt külső, belső tulajdonságokra egyaránt. Például mit szóltok ahhoz, ha ugyanolyan a stílusoktok, az érdeklődésetek etc. Hogyan reagáltok rá, számít ez? Esetleg voltatok ilyen helyzetben? (szembetűnő hasonlóságokra értem, ami kívülállók számára is egyértelmű)
2011. okt. 25. 12:59
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
100%
van, amelyikre igen, van amelyik pont az ellentétem. volt neki mindenféle :D
2011. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt ex barátnőm utánam össze jött egy sráccal akinek ua. volt a foglalkozás mint nekem, azt következő srácnak pedig a szül. dátuma egyezett az enyémmel... Aztán persze jöttek a kis "üziei" hogy jaj, de kár volt szakítani, meg mindenkiben téged kerestelek.... szánalmas
2011. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, csak 20 évvel fiatalabb vagyok. :)


Najó, viccet félretéve, egy exem van, aki utánam egy tök hasonló külsejű lányt választott, azon elég jót röhögtem. :)

2011. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre csak annyira, hogy barna haj és szem, belsőre elég sokban. De szerintem ez természetes, sok embernek van egy kialakult "ízlése", nem furcsa, ha hasonló emberekbe szeret bele.
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem, mert baromi ronda
2011. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
utolsó xD
2011. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát külsőre szerencsére nem. Én nem ismerem a csajt, de barátom szokta mondani, hogy nekem is ugyanazok a hülye dolgaim mint neki. Szóval amiket néha mesél róla hogy milyen hülyeségeket csinált, olyankor magamra ismerek. 20l
2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én exem egy hozzám nem hasonlító sráccal jött össze. De az én barátnőm sem hasonlít az exemre.
2011. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs exe (:
2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Természetesen mennek a zöld kezek! :)

Akkor emiatt nem kell furcsán éreznem magam ugye?

2011. okt. 26. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!