Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

A párommal együtt lakom egy lakásban,bár ebben az évben csak kéthetenként megyek haza,mert 70 km-rel arrébb van munkahelyem.Igy egy hetet egy másik városban töltök,a másik hetet pedig nála,mikor szabad vagyok.

Kb egy hónapja volt egy kis incidensünk és én mindent elpakoltam és eljöttem abba a városba,ahol a munkahelyem is van.Egy cipőt ott hagytam nála szándékosan,amit még ő vett nekem..

Két hétig nem láttuk egymást,mert haragudtam rá és elkellett gondolkodnom a dolgokon.

Na,de a dolog lényege,hogy amikor megtört a jég és én úgy döntöttem,kibékülök vele,vissza mentem hozzá és feltűnt,hogy a cipőm nincs a helyén..Elő szokott lenni az előszobában az ő cipői közt.Elkezdtem keresni és el volt dugva az egyik szekrénybe.

Visszaraktam hát.Megkérdeztem,hol a cipőm,ő elővette szó nélkül és mikor levettem magamról leraktam az ő cipői közé,szem elé az előszobába,ahol lenni szokott ezelőtt.

Következő héten mentem és a cipőm megint el volt dugva..Azóta ez igy van,kb egy hónapja.

Sajnos másra nem tudok gondolni,csak arra,hogy mikor én nem vagyok ott,felvisz egy lányt,(aki valszeg nem tud rólam) és gyorsan elteszi a cipőt szem elől..

Mennyire hangzik úgy,hogy esetleg megcsal?


2011. okt. 25. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A te ujjaidból elég hihetőnek hangzik. Dehát te ismered a barátod.
2011. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aprólékos lenne, hogy eltusolja a megcsalását akkor visszatenné azt a cipőt a helyére. Szerintem még van benne egy kis tüske a veszekedés miatt, beszéljétek meg.
2011. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Iuventus ventus ***** válasza:
Ez könnyen meglehet. Sőt inkább valószínű.
2011. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet. vagy csak rendszerető. ha te úgysem hordod, akkor minek essen át rajta?
2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogyha megcsalna, akkor pont, hogy visszarakná a cipőt. De kérdezz rá, hogy cicuka megcsalsz?

Ha nem, akkor annyit fog mondani értetlenül, hogy nem.

Esetleg ha nem szólsz semmit, pár perc múlva megkérdezi, hogy most ezt miért kérdezted?

Ha megcsal, akkor elkezdi majd magyarázni, hogy miért nem csal meg, hogy te csak mérges vagy, és kivetítesz rá minden hülyeséget, blablabla.

2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is elraknám ha a pasim nem jönne haza két hétig. utban lenne és csak porosodna. de csak ezért.
2011. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rég olvastam ekkora hülyeséget ilyen komolyan előadva.
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!