Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki honnan jön rá hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki honnan jön rá hogy nem a külső/szex/pénz/kihasználás miatt van vele a párja? Hülyeség arra várni, hogy valakinek a belső fontosabb legyen, mint minden más?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában milyen elvárásaitok vannak, és ti milyenek vagytok ezekben?
2011. okt. 25. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó már csak annyi igényem volt, hogy ne csak meg akarjanak dugni és csá...

Végül mikor barátom szex után is érdeklődött és keresett, gondoltam, hogy komolyak a szándékai. 10 hónapja járunk. :)

20L

2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Onnan, hogy Emberi lény vagyok, és Ő is az.

Onnan, hogy látom ahogy rám néz, és viselkedik velem.

Onnan, hogy van agyunk is emellé.

Onnan, hogy képes vagyok miatta egy ilyen nyálas izét leírni, és akiért én képes vagyok, az tud valamit. És ő is megtenné ugyanezt.

Ja, és onnan, hogy se nem nézek ki jól, se gazdag nem vagyok, se nem feküdtünk még le, kihasználni meg nincs engem miért :D

Így hát marad az, hogy tulajdonképpen mégiscsak szeretjük egymást, és boldogok vagyunk. (külsőre ráadásul pont az antiideálja vagyok, oszt mégis...)


Alap, hogy amit én elvárok, azt tudjam nyújtani is, kivételt képeznek ez alól a nemi jellegzetességek, ebben nem kell egyenlőnek lenni, én adom az egyiket, ő a másikat.

És igen, a belső végsősoron fontosabb, mint minden más, hiszen az határozza meg, hogy érezzük magunkat valakivel. Nem vagyok a saját magam ellensége, hogy olyannal töltsem az időm, akivel nem jó. Sem a pénz, sem a szépség nem elég, megpróbálhatjuk becsapni magunkat, hogy ez boldogság, de nem az. Nekem van annyi eszem, hogy nem próbálom meg.


20/F

2011. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha a lányokat szereted, akkor igen, hülyeség rá várni.

Nekem olyan elvárásaim vannak egy lány felé, amik rám is igazak: legyen intelligens, kedves, de őszinte, és a külsőm ellenére is tudjon szeretni. Sajnos olyan lányt még nem találtam, akire az utolsó 2 igaz lenne.

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem már többször használtak ki, de ezzel semmi bajom, általában még a kapcsolat alatt rájövök az ilyesmire, és ha neki nem gond, akkor bizony nekem sem. Bankkártyát tiltom, készpénzt átteszem a házban+ékszereit aztán még utoljára lefekszem vele.
2011. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan inkább arra szavaznak hogy a külső és a belső egyformán fontos. Nem az lenne a jobb?
2011. okt. 25. 18:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem az lenne a jobb, ha a belső lenne fontosabb mindenkinek, úgy sokkal több boldog pár lenne. De az ösztönök sajnos nem mindenkinél így működnek.
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne már egyformán fontos? Mire jó a külső, mire megyünk vele?
2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:24!


Nehogy azt mondd, hogy neked nem számít a külső.

Hiába van tökéletes belsője egy lánynak, ha külsőleg nem tetszik és nem vonzódok hozzá... Én így vagyok ezzel. Nem kell itt álszenteskedni, hogy nekem csak a belső számít.

22F

2011. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig ennyire biztos nem (:

Ha a lánynak tökéletes belsője van, megszépül, és a külsejét is tökéletesnek fogom látni. A gond csak az, hogy ez egy erősen idealizált eset, elég nehéz elérni, hogy valakinek a belsőjét tökéletesnek tartsam, így a továbbiak nem igazán játszanak szerepet.

Na meg olyat is nehéz találni, akinek a külsejét minden kedvessége ellenére olyan visszataszítónak találjam, hogy...hogy is szokták mondani? "elhányjam magam tőle, ha ránézek". Ez is egy erősen végletesített eset, nincs realitásértéke.

2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na hát pont erre lennék kíváncsi, hogy mennyire fontos, mert úgyis mindenki azt mondja hogy mindkettő fontos, de melyik fontosabb?
2011. okt. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!