Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti együtt akarnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti együtt akarnátok lenni egy magának való antiszociális különc sráccal? Vagy nektek mindenképp fontos, hogy mindenkivel barátkozós közösségi normális ember legyen a párotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ mit jelent h antiszoc. Ha kattant akkor zavar, de ha csak annyit h nem akar semmilyen hülye valóvilágon nevelkedő gyökár átlagcsoportba tartozni akkor jópont.
2011. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudok barátkozni a fullköcsögökkel, de mással kb mindenkivel. A lányok inkább az izgalmas fiúkat keresik. Gondolj csak bele, egy unalmas lánynak MIÉRT kén eegy unalmas fiú? Hogy még unalmasabb legyen az élete? öhöm... változtass, személyiségfejlesztő könyvek hada áll rendelkezésedre a neten
2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne fullköcsög meg unalmas azért mert nem akar semmilyen nyomorék csapathoz tartozni? Egy társaságszerető emberke pedig miért ne lehetne éppen fullköcsög vagy unalmas?
2011. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

19:05

Hát ez szerintem nehéz, mert mindenki az utolsónak mondaná magát, még az első is, meg az átlagemberek is, szóval inkább konkrétumokra lennék kíváncsi hogy milyen szintű antiszociális személyiség rossz már.

2011. okt. 25. 19:28
 5/21 A kérdező kommentje:

19:18

Egyetértek, de szerintem ezt a réteget észérvekkel nem fogod meggyőzni. Pl ez is antiszociálisság, ha valakinek nm mondasz el valamit, mert minek? Vagy csak beképzeltség?

2011. okt. 25. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Inkább ne foglalkozz a pszichológiával, mert nagyon nagy ökörségeket mondasz.
2011. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
én is antiszoc vok szal igen 20
2011. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Volt antiszoc barátom, soha az életben többé nem akarok ilyet. Ő olyan volt, hogy ha azt mondtam menjünk el sétálni akkor nem akart, merthogy utálja a sok embert odakint. Félévente kértem meg hogy jöjjön el beülni valahova iszogatni, beszélgetni barátokkal, de ő nem. Ő csak otthon akart ülni, hát akkor üljön, de nélkülem. Unalmas egy ilyen emberrel. Talán még az elején elviselhető, de nem tart sokáig semmiképp. Én sem vagyok nagy társasági ember, de nem a szobában szeretném leélni az életem.
2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

19:40

és te mit értesz alatta?

2011. okt. 25. 20:00
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Az antiszociális személyiségzavar vagy szociopátia, (angolul: Antisocial personality disorder) a nemzetközi betegség-osztályozási rendszereknek megfelelően a társadalomba való beilleszkedés súlyos zavara. Az antiszociális személyiség a "nem szeret, nem szorong, nem tanul" negatív triásszal írható le a legrövidebben.


Üdv, Wiki

2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!