Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire zavarná?

Figyelt kérdés
Elég sokat beszélgetek egy lánnyal, aki nagyon tetszik. Okos, kedves, ja és gyönyörű. Mind a ketten ugyanabba a gimnáziumba járunk. Én egy évvel idősebb vagyok. Majdnem teljesen kitűnő a bizonyítványom és a környezetemben átlagosan elég intelligensnek tartanak. A gond csak az, hogy a haverokkal néha becsúszik egy-egy zöld. Nem olyan rendszeres, de legalább havonta egy-két nap. Ez az oka, hogy nem merem a beszélgetést komolyabb téma felé fordítani. Az eddigi kapcsolataimban mindig titkoltam. A lányok nem nézik jó szemmel. De nem akarok tovább titkolózni. Mi a véleményetek? Vajon mit szólna hozzá? Korom béli lányok, ti mit szólnátok hozzá? Eláruljam neki?
2011. okt. 25. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha komoly kapcsolatot akarsz, előbb-utóbb úgyis el kell mondanod. De ha tényleg jók a tanulmányi eredményeid, és nem egy lecsúszott drogos vagy, akkor azért jobb a helyzet.
2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az! A sulival nincs semmi baj, jól megy, nagyon is! A barátkozással sincs semmi bajom, és egy vidám személy vagyok. Mindenkinek rögtön a lecsúszott drogos jut eszébe. De ez elég ritka szerintem. Vagy legalábbis én nem vagyok ilyen. És ezt ő is beláthatja. De vajon be tudja-e látni?
2011. okt. 25. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok, de nekem nem lenne gond.... én nm csinálom, de ha a pasi ezt csinálná havi 1-2szer emiatt nem utasítanám el.
2011. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, de figyelj oda, hogy jössz elő ezzel. Ez nagyon sokat számít! Sok sikert!
2011. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy jöjjek elő vele? Mert elég sok múlik a válaszán, és nem akarok pánikolni. Valami jó ötlet erre?
2011. okt. 25. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát először is: Fontos az alkalom, hogy mikor beszélitek meg. Mármint legyen nyugodt környezet, egyebek. És ne egy perces beszélgetés legyen, hanem lassan hozakodj vele elő. De ne lássa rajtad, hogy izgulsz, mert akkor mögé lát valami plusz dolgot is, azt hiszi, valami komolyabb dolog kerekedik ki a történeted végére, vagy hogy ezzzel kapcsolatban titkolsz még valami súlyosabbat, amit nehezen fogadna el. De ennél többet nem tudok segíteni, te ismered őt.
2011. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy mondd el neki beállva, és akkor nem fogsz parázni XD
2011. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha örök életedre azt akarod hallgatni hogy mikor szoksz már le, fúj meg mit tudom én akkor mondd el neki. ha csak ilyen egy-egy szálas emberke vagy nem hiszem hogy nagy erőfeszítésedbe telne leszokni... én ezt tenném a helyedbe és akkor titkolózni se kéne, mert nem lenne mit. de te tudod.
2011. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tereld a konnyu drognk fele a beszelgetest kerdezd meg mi a velemenye rokuk,de meg ne emlitsd hogy te szimpatizalsz veluk. Talan igy megtudod az allaspontjat, de vigyazz, mert lehet, hogy azt mondja, hogy nem iteli el oket, de megis mas lenne a velemenye ha rolad van szo.
2011. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előtt-utóbb úgy is kiderül és akkor elhajt a francba, mert értelmes embernek nem kell hülye drogos g.ci.
2011. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!