Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány félti a barátságunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány félti a barátságunkat, és emiatt nem szeretne kapcsolatot velem, viszont nagyon bejövünk egymásnak, de mégis azt mondja hogy nagyon sokat jelentek neki és félti hogy elveszt kapcsolat után. Mit tegyek / tegyünk?

Figyelt kérdés

Amúgy volt már köztünk kicsit ittas állapotban ilyen smárolás féle egész éjszakán át, és mondta hogy nagyon jó velem...de semmi árért nem meri kockáztatni a barátságunkat :/ Pedig nekem van olyan akivel most is tartom a kapcsolatot (baráti) és exem...Minden az agyban dől el..

Idáig se csak azért barátkoztam vele mert bejött, sőt csak úgy másfél hónap után vettem észre hogy bejön, előtte nem gondoltam ilyenre egyáltalán.

Az a tervem most hogy meg mondom neki hogy vége a barátságunknak, és ha szeretne valamit majd jelentkezni fog...mert igen, biztos hogy hiányozni fog meg minden (mint barát), de nem tudom másképp elfelejteni :/...Mit szóltok hozzá? Így talán még az is megeshetne hogy meggondolja magát és járunk, mert nem lenne mit kockáztatnia (barátság), + úgy még barátok lehetnénk kapcsolat után, így meg soha semmi, ennyi a tervem.


2011. okt. 25. 23:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Én lány vagyok, de ha úgy éreztem kezdek érezni valami egy barátom iránt, és ez kölcsönös, akkor meg sem fordult ilyen a fejemben, hogy elveszítek egy jó barátot. Lehet bennem van a hiba, de én úgy érzem, szeret téged mint barátot, ittas állapotban épp kéznél voltál, de érzelmekről jelen esetben nem beszélnék,és ez a "féltem a barátságunk" csak rossz duma. Bocs.
2011. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Hát azért adj neki valami romantikus színezetet, pl.

"Túlságosan fáj csak a barátodnak lennem."

2011. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondanám, hogy na vége, fin, hagyjuk és "rádsenézek". tudom, hogy pocséknak tűnik, de hagynám a dolgokat a saját medrükben folyni, ahogy eddig is. ha lép, belebonyolódtok a "több" kategóriájába, akkor az jó. és ha meg nem, akkor meg kapsz egy jó barátot. (hm, legalábbis részemről úgy vagyok vele, hogy ha valakivel jól kijövök, barátilag, akkor azt nem dobom csak el úgy, mert minek? értékes ember, na ugye.)
2011. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 napietus ***** válasza:
72%
te nem vagy a barátja, ha ilyet teszel vele. legalábbis igaz barátja biztos nem. egy igaz barát ugyanis nem ad az embernek ultimátumot és nem hozza olyan helyzetbe, aminek jó megoldása nincs, csak rossz vagy még rosszabb. arra ott vannak az ellenségei. akinek ilyen barátai vannak, annak mondjuk nincs ellenségekre szüksége.
2011. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

"Nem akarom beáldozni a barátságunkat" = "nem kellesz eléggé"


Lehet ellenérveket hozni, de ez van. Ha valaki igazán tetszik, nem fog racionalizálni és azon meditálni, hogy vajon mi lesz a jelenlegi kapcsolatotokkal, ha szintet léptek. Mikor ez az érv előkerül, egészen biztos lehetsz benne, hogy az illetőnek esze ágában nincs veled járni.

2011. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

friend zone.

bocs öreg, de ezt benézted.

2011. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szóval nem egészen szeretne kapcsolatot velem? értem...ezt akkor meg is fogom vele beszélni így...viszont akkor is el kell távolítanom az életemböl hogy tisztán tudjak látni...értitek...ja és van egy "vége fele járó" kapcsolata, ahol a csaj azt hajtogassa hogy már unalmas a pasi neki meg nem tud vele normálissan beszélni semmi komoly témárol...szakítani akar vele, ma ki írta hogy szingli, de látom rajta hogy nem épp úgy gondolja belül...
2011. okt. 26. 00:16
 8/24 A kérdező kommentje:

A csaj ezt írta tegnap, arra a kérdésemre hogy miért volt velem amikor volt egy kis alkohol benne (már másodszor):


"hát,bejösz és ha iszok, akkor nem érdekel semmi meg senki...na meg egy közömbös emberrel nem tenném ezt, és nem is az hogy ki akarlak használni, hanem azért mert nagyon jó veled...de annyit nem ér nekem hogy a barátságunkat kockáztassuk...és nem akarok semmilyen kapcsolatot "MÉG" (mármint járni) és azt sehogy sem akarom hogy ne legyünk barátok se mert fontos vagy meg minden. Kb ennyi."

2011. okt. 26. 00:45
 9/24 A kérdező kommentje:
já és még ezt írta utánna: "nem tudom hogy mi lesz, de próbáljuk szerintem elfelejteni egymást mert többet érünk barátnak mint hogy szakítás után ne legyünk barátok...."
2011. okt. 26. 00:47
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Hát szívből sajnállak srác.

Amit utólag írtál abból nyilvánvalóan kiderül, hogy esélyed sincs. Sőt mi több, még barátnak sem biztos, hogy akar, mert még emellé azt is akarja, hogy hanyagoljátok egymást egy ideig...

Nincs esélyed srác, felejtsd el.


21F

2011. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!