Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány félti a barátságunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány félti a barátságunkat, és emiatt nem szeretne kapcsolatot velem, viszont nagyon bejövünk egymásnak, de mégis azt mondja hogy nagyon sokat jelentek neki és félti hogy elveszt kapcsolat után. Mit tegyek / tegyünk?

Figyelt kérdés

Amúgy volt már köztünk kicsit ittas állapotban ilyen smárolás féle egész éjszakán át, és mondta hogy nagyon jó velem...de semmi árért nem meri kockáztatni a barátságunkat :/ Pedig nekem van olyan akivel most is tartom a kapcsolatot (baráti) és exem...Minden az agyban dől el..

Idáig se csak azért barátkoztam vele mert bejött, sőt csak úgy másfél hónap után vettem észre hogy bejön, előtte nem gondoltam ilyenre egyáltalán.

Az a tervem most hogy meg mondom neki hogy vége a barátságunknak, és ha szeretne valamit majd jelentkezni fog...mert igen, biztos hogy hiányozni fog meg minden (mint barát), de nem tudom másképp elfelejteni :/...Mit szóltok hozzá? Így talán még az is megeshetne hogy meggondolja magát és járunk, mert nem lenne mit kockáztatnia (barátság), + úgy még barátok lehetnénk kapcsolat után, így meg soha semmi, ennyi a tervem.


2011. okt. 25. 23:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Sőt mi több, még barátnak sem biztos, hogy akar, mert még emellé azt is akarja, hogy hanyagoljátok egymást egy ideig... "


Ezt légyszives megmondanád honnan vetted ki?

2011. okt. 26. 01:20
 12/24 anonim ***** válasza:
"de próbáljuk szerintem elfelejteni egymást"
2011. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
^ azt úgy gondolta hogy elfelejteni egymást járás szempontjábol...nem mint barát...és ez biztos így van.
2011. okt. 26. 01:25
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom... Ez az egész úgy furcsa ahogy van...

Jó barátok vagytok, mindketten bejöttök egymásnak, kedvelitek egymást.

Nem tudom mi több kéne még egy jó párkapcsolathoz...

Sztem ez a barátság fontosabb duma nagyon sekélyes...

Úgy vélem a csaj valamitől fél. És biztosan nem a barátságot félti. Vagy nem jössz be neki, és nem akarja ezt így a szemedbe mondani, mert fél hogy megharagszol emiatt.

Derítsd ki mi áll a háttérben, mert biztos nem az amire fogja a lány.



21F

2011. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát igen...de már másodszor próbáltam most kideríteni...és úgylátszik még most se megy...na majd játszok vele egyet..méghozzá olyat hogy iszogatunk még egyet, és olyankor beszélek majd vele erről...és nem fogom adni neki magam mint idáig. köszi mindenkinek amúgy...És jöhetnek még vélemények!!
2011. okt. 26. 01:59
 16/24 A kérdező kommentje:
és arra mit szóltok ha azt mondom még neki hogy "figy, tesztre rakjuk amit mondtál, hogy a barátságot félted...nem leszünk többet barátok...nehéz lesz nekem is mert fontos vagy, jól elvagyunk egymással, de így tisztázhatunk mindent, és én is így felejthetlek el legkönnyebben ha erre van szükség." ?
2011. okt. 26. 02:11
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél pötsch, bocs a kifejezésért. Te már kimutattad, elmondtad, hogy mit szeretnél, neki meg nm kellesz. Pont. Ez egy lerázós duma amit a barátnőd mond, hiába erőlteted. Ha sokat vergődsz lassan még az agyára is mész. Nem akar kapcsolatot tőled. Többet ne is lovagolj ezen. És amikor csókolóztatokis hiba volt az ő szemében, ügyesen kimagyarázta neked. Ha ez a kapcsolata unalmas és majd talál valaki érdekesebbet le sem fog téged sz4rni. S ultimátumot hiába adsz neki. Vgya fogd vissza magad, és majd idővel kiderül ha tényleg van több mint barátság, de ha sokat nyaggatod akkor semmi esélyed.
2011. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
83%

Csak az alap kérdést olvastam el, a többit nem.


Nem tartom valószínűnek, hogy akarna veled túlmenni a barátságon. A legnagyobb esélyed akkor van, ha elkezdesz vele nem foglalkozni. Nem keresed, és elkezdesz látványosan más csajokkal foglalkozni. Attól teljesen be fog pöccenni, és rád fogja vetni magát. Az se gond, ha 1-2 egyéjszakást is lebonyolítasz.


Ettől függetlenül sok mindenbe ne bízz. Ez a 'féltem a barátságunkat' ez egy nagyon gyenge kamu duma. Lehet csak kihasznált, mikor csókolóztatok egész éjjel...

2011. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Értem,köszi..

Kihasználni azt mondta hogy nem használt ki, nehogy úgy vegyem a dolgot, hanem mert tök jó velem lenni...na most ebben mennyi az igaz...soha nem fog kiderülni :D

2011. okt. 26. 15:32
 20/24 A kérdező kommentje:
Ja és amikor kezdődött ez a barátság (3,5 hónapja kb) akkor ő kezdeményezte, és akkor tisztán látszott rajta hogy szeretne valamit tőlem, de én még akkor nem hajtottam rá egyáltalán mert nem jött be, csak 2 hónap után...akkor meg már volt pasija ugye...Viszont hányszor szemezett velem szín józanon még az elején, meg nem olyan régen (3 hete kb) álandóan a közelemben volt amennyire tudott, át karolt, és úgy beszélgettünk, stb...és akkor is nagyon jó barátok voltunk, ja és szín józan volt ezt csak úgy említem mellé...mind1, akkor ha megint be próbálkozik egyik este ilyesmivel, megmondom neki hogy "figyelj, ha szeretnél valamit majd józanon megkeresel, és az hogy félted a barátságunkat gyenge szöveg volt." és többet nem is mondok neki...ennyi...maradunk akkor barátok, amennyire lehet. Közbe más csajt is majd be keverek a dologba...meglátjuk
2011. okt. 26. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!