Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni egy olyan lánnyal akinek van valaki e? (nem nagyon boldog kapcsolatban él! )

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék vele összejönni? Jó lenne pár jo tanács.

milyen témákat hozzak fel? stb.


15f


2011. okt. 26. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, hagyd békén. Foglalt emberre rámászni az egyik legundorítóbb dolog.
2011. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg 'nem nagyon' boldogok, akkor majd szakítanak. Amúgy meg hagyd a francba, ne várd hogy szétmenjenek csak azért, hogy utána ráhajthass. Majd idővel eldől hogy mi lesz. Inkább foglalkozz mással, gyerekek vagytok még.
2011. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vigasztald, és sulykold belé, hogy te jobban megbecsülnéd.
2011. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te dolgod eldönteni hogy boldogok-e! Vagy azt szeretnéd ha elkapna a barátja kopaszranyirna, és megverne?
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Útólsó XDDDDDD A barátja egy nyominger nem bírna megverni, meg amúgy is fél tőlem mert 1x "felszivtamagát" és elkezdett kötekedni velem h ö megbasz mert ö a legkeményebb(nem a lány miatt, ez azért volt, mert nyáron hülyéskedtünk a strandon ö beledobott a vízbe engem 2x, és utána én is erre felkapta a vizet.), és én erre csak lendületből(nem eröböl!) rá vágtam egyet és összeesett! Azóta nem keménykedik velem. Ja és a barátja 20 éves, a lány meg 16.


És annyit mondanék még hogy 1 hét alatt kb.3-4x szétmentek, csak a pali vissza könyörgi magát mindig, de a lány már azt mondta hogy már nemfog neki megbocsájtani(megcsalta a lányt 3x is, és ráadásul lehet hogy terhes lett az egyik lány!)

2011. okt. 27. 05:22
 6/9 anonim válasza:
94%
Persze Persze majd el is hisszük te kis b*zika.
2011. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tuti danàcs ..google, baràt brobléma.. casanova titkok c könyvbe olvastam eröl rêxletesen, meg a sexuàlis felizgatàs c könyvben..azokat a tanàcsokat megfogadva én ojan caajt xedtem fel akinek 2éve volt basija! Kidobta, àtjöt hozàm,és azota is együt vagyunk! Egy nöcsàbàsz bàrmit megtehet :-)
2013. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezgess hanem lépjél amit jónak látsz, szerintem ennek a kérdésnek semmi értelme. Hallgass a szívedre és cselekedj aszerint
2013. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van az osztályban egy ilyen fiú,aki csak úgy mond kérkedésből jön össze lányokkal.
2013. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!