Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnője akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője akkor miért ír rám fészen? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Na vagy egy fiú, akivel pár hónapjra eléggé közeli viszonyban voltunk.. Kiszoktunk járni meg ilyesmi.. tökre látszott hogy odáig van értem :).. aztán egy nap amikor már kissé távolabbi volt kapcsolatunk ( nem jártunk ki ) akkor látom h fészen kapcsolatban van.. ma vannak 1 hónapja eggyütt és rám írt.. Hogy mizu van velem meg ilyesmi.. szerintetek ez jelenthet valamit?
2011. okt. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverkodik. Ennyi. Szerintem eddig sem akart tőled semmi komolyat, csak szeretett a társaságodban lenni, jó barátok voltatok, és most hiányzol neki. De semmi több.
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
semmit se jelent
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jelezte a dolgokat meg minden hogy tetszem neki :).. csak valahogy nem jött össze a dolog..:/
2011. okt. 26. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan miért kell egy facebokkapcsolatot készpénznek venni, én ugyszoktam kapcsolatba lenni szép csajokal h élőben nem is láttam és valszeg nem is fogom...?!
2011. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elég szánalmas... sztem haverkodik, ha van barátnője, mit akarhatna? lehet, h mivel régen sokat voltatok együtt, nem akar elhanyagolni mint barátot, ezért ír rád.
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!