Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsaltam a legjobb barátjával és szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.


Mielőtt még nem jöttünk volna össze,én szerelmes voltam a legjobb barátjába(nem csak "fellángolás" volt,több évig szerelmes voltam belé),de a srácnak sose mertem elmondani,mert Ő mindig is menőbb volt nálam,mindenki adott a véleményére és szinte havonta volt új barátnője...

Ezért letettem róla,hogy mi valaha is egy pár lehetünk.

Aztán pár hét múlva a legjobb haverja(a barátom) megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni,mert én tetszem neki nagyon.Belementem,mert azt hittem,hogy így eltudom felejteni az "álompasimat".


Pár hét alatt jóban lettem a társaságból mindenkivel,beleértve a srácot is.

Beszélgettünk mindig,de nem olyan sokat.

A nyári szünetben a barátom többször is elment külföldre nyaralni,néha 2 hétre is és olyankor alig tudtunk beszélni,mert este/éjszaka általában soha nem ért rá,nappal meg vagy aludt vagy napozott a tengernél vagy a medencénél.

Az ilyen alkalmakkor mindig a legjobb haverjának öntöttem ki a szívemet,mert Ő azért elég sok mindent tudott a barátomról és rólam is,benne bíztam a legjobban.


Majd' fél év alatt sikerült teljesen elfeledkeznem arról,hogy a srác nekem valaha is tetszett,szerettem a barátomat is,jól megvoltunk...Erre pár hét alatt teljesen megváltozott minden.Akkor is a sráccal voltam,ha a barátom éppen nem ért rá,mindig vele sms-eztem,ha unatkoztam...és rájöttem,hogy még mindig érzek iránta valamit.


Augusztusban is elutazott a barátom nyaralni,engem itt hagyott és az egyik hétvégén a haverjánál voltam és Ő mondta,hogy aludjak náluk,ne induljak el haza a sötétben,van pár vendégszoba a házukban és a szülei meg elmentek éjszakai wellnessezni a barátaikkal.

Nekem se volt kedvem a sötétben sétálgatni és sokkal szívesebben beszélgettem vele,mint a barátommal telefonon,szóval maradtam...

A többit meg gondolom ki tudjátok találni.

Vele feküdtem le életemben először,nem így terveztem a dolgot,de rájöttem,hogy én nem szeretem a barátomat.

Utána megbeszéltük,hogy senkinek nem mondjuk el a dolgot,mert akkor csak rosszul végződne minden.


Ezután próbáltam kerülni,nem beszéltünk olyan sokat,de szeptemberben osztálytársak lettünk mind a hárman.

Próbáltam úgy tenni,mintha nem érdekelne,hogy Ő ott van,igyekeztem a barátommal lenni,de egyszer mondta,hogy látja rajtam,hogy mit érzek iránta és hogy azóta az éjszaka óta nem érdekli más csaj,már 2 barátnőjével is szakított emiatt.

Azóta titokban együtt vagyunk,de szörnyű érzés hazudni a barátomnak mindig,amikor kérdezi,hogy hol vagyok és hogy mit csinálok...

Ezért én le akarom zárni vele a kapcsolatomat,de nem tudom,hogyan.


Nem tudom,hogy kéne vele közölnöm óvatosan a dolgot.



Köszönöm a normális válaszokat!


15L


2011. okt. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
46%

Jajj, nézd már a sok felsőbbrendű kis erkölcsöst, akik sose de soha se nem semmikor majdhafagy nem tennének ilyen csúnya dolgot!!!! :DDD


1. Érthető volt a történés. A barátod ha otthagy hetekre és egyedül megy akkor megérdemli!

2. Az igaz szerelem minden bűnödet megbocsáthatóvá teszi. Idővel. :)

3. Anyádéknak elég szégyen a tevékenységük, ha egy 14-15 éves csajt csak úgy elengednek az éjszakába!!! Nemegy kiscsaj végezte megerőszakolva egy szemetesben!

4. Soha ne mondd el h miért! Csak mondd meg neki h már nem érzed azt amit azelőtt, és neked ez így már kellemetlen.

Nem kell a balhé, jobb a boldog tudatlanság! Ezzel mindenkinek jobb! Mi haszna van az igazságnak, ha azzal mindenkinek csak rosszabb?!

5. Nem vagy se ribi, se qurva, se semmi ilyesmi, csak az élet eléd tett valamit és te másképp döntöttél mint azt sokan várták volna tőled. Ez egy kis zökkenő és biztos h tanulsz majd belőle, de legalább mersz necces dolgokat tenni a boldogságodért, és nem halogatod a kényes döntéseket, mint sokan mások akik gyávák hozzá, és inkább szenvednek!

2011. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
71%
hülye k.rva
2011. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
81%

"Nem vagyok az.

Nem szoktam rámászni pasikra,nem csalom meg mindenkivel a barátomat,csak azzal az egy sráccal,akit szeretek...

Mellette sokkal jobban érzem magam."


De az vagy. Ez tök olyan, mintha valaki azt mondta volna a bíróságon, hogy kérem én nem vagyok gyilkos, hiszen csak egy embert nyírtam ki, nem ötöt, tízet vagy húszat. Teljesen mindegy a szám. Aki megcsalja a másikat az egy szemét, tetves ribanc. Játszod az érett nőt, de úgy viselkedsz, mint valami hülye kis gyerek (mivel az is vagy). Már az is szar érzés, ha az embert megcsalja a nője, de az tesz rá egy lapáttal, ha a legjobb haverjával kefél félre az illető. Gratulálok, ezzel egy barátságot is tönkretettél, mert amilyen ingatagok ezek a hülye tiniribancok, két hónap múlva majd jön egy harmadik srác és annak fogod szét tenni a lábad, de addigra a két haver már szóba sem fog állni többé egymással.

És akkor még csodálkoztok, a minden nő k.rva kijelentésen.

2011. okt. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
32%

ma 02:12

Ti se tennétek meg ha szerelmesek lennétek mi?! Nagy lóf@szt nem!!!!

2011. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 cynic ***** válasza:
95%

21:50 - íme a tökéletes példa a női gondolkodás megértésére!


ugye azt mélyen legbelül mindenki tudja, hogy csalni rossz dolog, akár egy párkapcsolatban, akár az élet más területein, hiszen ha kiderül, azzal járhat, hogy az illetőt megbélyegzik mindenféle meglehetősen negatív jelzővel (páran már megtették előttem, leginkább a "k.rva" szó különféle szinonimáival, jogosan). ehhez jön még az elkövető által érzett lelkiismeretfurdalás (bár ez is egyénfüggő, sok emberről elmondhatjuk azt, hogy a szociális érzékük kb egy hintaló szintjén tart, na azoktól ne is várjunk ilyesmit).


mit lehet hát tenni, ha mégis megtörténik a dolog, és a kiscsaj 15 évesen már csalja a barátját (ráadásul a srác legjobb haverjával)? hát keressünk valami kifogást - igen! fogjuk rá, hogy ez a szerelem műve, és mint ilyen, ez volt a helyes cselekedet. nem számít, hogy átb.szol valakit, és valószínüleg igen komoly fájdalmakat fogsz okozni neki, ha kitudódik, hiszen neked jó volt - és egyébként is, a szerelem már csak ilyen, nemde?


valamelyik válaszoló gyilkosos példáját tovább folytatva, ez olyan, mintha megölnél valakit, aztán azzal magyaráznád, hogy dehát ideges voltál, túl nagy volt a feszkó, aztán az ösztöneid átvették feletted az irányítást... de te nem tehetsz róla. ki nem szarja le? attól még ugyanúgy gyilkos vagy. ugyanez vonatkozik a megcsalásra - akármivel magyarázod, akkor is egy gyökér ribanc maradsz. 15 évesen. hát gratulálok.

2011. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
95%

"ma 02:12

Ti se tennétek meg ha szerelmesek lennétek mi?! Nagy lóf@szt nem!!!!"


Akkor most ez az új duma? Ha egy férfi csalja meg a barátnőjét, élettársát, feleségét, az egy mocskos, hűtlen tetűláda, de ha egy nő teszi ugyanezt, akkor csak szerelmes és nem tehet róla. Nem a lónak a f.szát nem. Pár ezer éve már lejöttünk a fáról, melynek egyenes velejárója lett, hogy nem kizárólag az ösztöneink vezérelnek minket, hanem képesek vagyunk gondolkozni is. A kis csaj pedig nagyon is tisztában volt a dolgokkal és ahelyett, hogy annyit mondott volna, hogy "bocs, nem érzek irántad semmit és nem akarom, hogy még jobban beleéld magad, inkább hagyjuk az egészet a francba" inkább elkezdett sunnyogni, most pedig keresi a kifogásokat.

A kapcsolatosdi és a felnőttesdi egyik velejárója, hogy nehéz döntéseket hozunk. Persze, amíg félre dug az illető, akkor érett nő, de ha gebasz van, akkor csak egy naiv kis lány, aki szerelmes. 100%, hogy 20 alatt egy nő sem alkalmas komoly kapcsolatra, de még utána is csak kevesen.

2011. okt. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Ha ahhoz nagylánynak érezted magad, hogy lefeküdj a barátod legjobb haverjával, akkor ahhoz is legyél elég nagy, hogy őszintén elmondd neki. Nem csak akkor kell nagynak látszani amikor a fa.szt. várod, hanem mikor el kell mondanod annak az illetőnek akit megcsaltál. Ja, és ne számíts semmi jóra. De a srác se. Tudod a pasik nem szeretik az ilyesmit, főleg nem ezt várnák attól a személytől aki elméletileg a legjobb haverjuk. Legalább védekeztetek, vagy a következő kérdésed az lesz, hogy miként mondd el a szüleidnek, hogy terhes vagy. A véleményem rólad meg inkább nem írom le, mert nem tűrné a "nyomdafestéket".

19L

2011. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
88%
Nos. Már írtam választ, de azóta érkezett több is. Nos kislány, állj a csávó elé és ne hazudj tovább neki/tudom nehéz megállni,hogy ne hazudj,de azért erőltesd meg magad/ és mondd el,hogy megcsaltad. Az állítólagos "szerelmed" meg ne számítson semmi jóra. A csávód helyében mindkettőtöket a földbe döngölnélek, de mivel nőket nem bántunk/a kivétel rohadjon meg/, így marad az,hogy a legjobb barátját móresre tanítja. Jah igen: hülye pi.csa vagy.
2011. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 cynic ***** válasza:
84%
21:20 jó látni, hogy vannak még itt normális emberek. :) a srác helyében én is bezúznám az arcát a másik gyereknek...
2011. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 mus musculus ***** válasza:
86%

67%-os, itt senkinek nem az a problémája, hogy a kérdező szerelmes lett és lépett, hanem hogy nem volt egyenes. Annyit azért odanyöghetett volna, hogy "bocs, de már mást szeretek, inkább hagyjuk ezt". Végül is utólag elsimítani mindent sokkal korrektebb dolog, igazad van. A megcsalás is teljesen normális, indokolt dolog, ha gyengéd érzelmeket táplál az illető. Ahamm. Te is tiszta erkölcsű ember lehetsz.

Kérdező, azt ajánlom, nagyon sűrű bocsánatért esedezés közepette vallj, ha még nem tetted meg azóta. Csúnyán bepaliztad a srácot, ennyit igazán megérdemel.

2011. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!