Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsaltam a legjobb barátjával és szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.


Mielőtt még nem jöttünk volna össze,én szerelmes voltam a legjobb barátjába(nem csak "fellángolás" volt,több évig szerelmes voltam belé),de a srácnak sose mertem elmondani,mert Ő mindig is menőbb volt nálam,mindenki adott a véleményére és szinte havonta volt új barátnője...

Ezért letettem róla,hogy mi valaha is egy pár lehetünk.

Aztán pár hét múlva a legjobb haverja(a barátom) megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni,mert én tetszem neki nagyon.Belementem,mert azt hittem,hogy így eltudom felejteni az "álompasimat".


Pár hét alatt jóban lettem a társaságból mindenkivel,beleértve a srácot is.

Beszélgettünk mindig,de nem olyan sokat.

A nyári szünetben a barátom többször is elment külföldre nyaralni,néha 2 hétre is és olyankor alig tudtunk beszélni,mert este/éjszaka általában soha nem ért rá,nappal meg vagy aludt vagy napozott a tengernél vagy a medencénél.

Az ilyen alkalmakkor mindig a legjobb haverjának öntöttem ki a szívemet,mert Ő azért elég sok mindent tudott a barátomról és rólam is,benne bíztam a legjobban.


Majd' fél év alatt sikerült teljesen elfeledkeznem arról,hogy a srác nekem valaha is tetszett,szerettem a barátomat is,jól megvoltunk...Erre pár hét alatt teljesen megváltozott minden.Akkor is a sráccal voltam,ha a barátom éppen nem ért rá,mindig vele sms-eztem,ha unatkoztam...és rájöttem,hogy még mindig érzek iránta valamit.


Augusztusban is elutazott a barátom nyaralni,engem itt hagyott és az egyik hétvégén a haverjánál voltam és Ő mondta,hogy aludjak náluk,ne induljak el haza a sötétben,van pár vendégszoba a házukban és a szülei meg elmentek éjszakai wellnessezni a barátaikkal.

Nekem se volt kedvem a sötétben sétálgatni és sokkal szívesebben beszélgettem vele,mint a barátommal telefonon,szóval maradtam...

A többit meg gondolom ki tudjátok találni.

Vele feküdtem le életemben először,nem így terveztem a dolgot,de rájöttem,hogy én nem szeretem a barátomat.

Utána megbeszéltük,hogy senkinek nem mondjuk el a dolgot,mert akkor csak rosszul végződne minden.


Ezután próbáltam kerülni,nem beszéltünk olyan sokat,de szeptemberben osztálytársak lettünk mind a hárman.

Próbáltam úgy tenni,mintha nem érdekelne,hogy Ő ott van,igyekeztem a barátommal lenni,de egyszer mondta,hogy látja rajtam,hogy mit érzek iránta és hogy azóta az éjszaka óta nem érdekli más csaj,már 2 barátnőjével is szakított emiatt.

Azóta titokban együtt vagyunk,de szörnyű érzés hazudni a barátomnak mindig,amikor kérdezi,hogy hol vagyok és hogy mit csinálok...

Ezért én le akarom zárni vele a kapcsolatomat,de nem tudom,hogyan.


Nem tudom,hogy kéne vele közölnöm óvatosan a dolgot.



Köszönöm a normális válaszokat!


15L


2011. okt. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
34%
úristen mennyi embernek nincs jobb dolga annál, hogy itt vitatkozzon O_O
2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 mus musculus ***** válasza:
86%
És ez nagyon fáj neked, igaz?
2011. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
19%

"Igazad van, abszolút nem gerinctelenség áltatni az állítólagos élettársadat, miközben hétvégenként mással bújkálsz össze a meleg ágyban. Ez teljesen rendben van, higgye csak azt hogy minden oké, ringassa magát a tévképzetében, netán tervezzen is előre, bízzon csak meg vakon a párjában, ahelyett hogy a valósághoz mérten tudjon cselekedni. Amiről nem tud, az nem fáj neki. Nincs is joga tudomást szerezni a megalázásának időpontjáról, módjáról és tárgyáról, elvégre a párkapcsolatok nem a bizalmon alapszanak. Ahamm. Kíváncsi vagyok, hányan fognák a pártodat, ha ezt előadnád az ismerettségi körödben is."


Miről beszélsz?

Senki nem áltat senkit sem! Szakítani akar és véget vetni annak ami nem működik! Itt nincs szó kapcsolatról se tervezgetésről! VÉGE! Akkor meg minek döfjön plusz egy készt a gyerekbe? Csakmert a fene nagy tisztesség úgy kívánja?


"Látod, itt is kiválóan megmutatkozik, mennyire nem ismersz - a hiteddel ellentétben. Én nem ösztönös alapon működök, mérlegelek és gondolkozok a cselekvéseim előtt. Nem mindenki olyan akaratgyenge ösztönlény ám mint te, tudod az emberek nagyobbik hányada még mindig képes megálljt parancsolni magának, még mielőtt késő lenne. Igen, tudom hogy hihetetlenül hangzik ez, nem is várom el, hogy érzékeld a dolgok súlyát."


Biztos te olyan felsőbbrendű lény vagy aki meg tudja hazudtolni a biológiát és az evolúciót, és sosem kerül olyan helyzetbe amikor tényleg próbáta tettetik az a pöpec mérlegelő logikája!

Az ember is állat és lehet ez ellen lázadni de ostobaság! A természet szülöttei vagyunk mi is, és hordozzuk annak tulajdonságait! Létezik ösztön az emberekben is! Bármilyen furcsa is ezt neked hallani!


"Hagyjuk már ezt a csöpögős dumát. Te sem azért sunnyogsz, mert "jaj szegény párod lelke" - ha erről lenne szó, eleve nem tennéd ki efféle megaláztatásoknak, mert tisztelnéd annyira -, hanem mert kényelmesebb így, mintha vállalnod kéne a felelősséget a tetteidért. Elvégre alapjáraton van egy fix háttered, egy támaszod és ezt egy csapásra elveszthetnéd (a méltóságoddal egyetemben), ha vallanál. Gyenge vagy, nagyon gyenge."


Azzal h ha valaki férrelép, nem a párjának akar jót v rosszat! Maga a férrelépés még senkinek nem okozott semmit sem! A nyilvánosságra kerülés az ami mindent elindít! Amúgy meg hogy írhatsz le ilyen f@szságokat??? Szerinted kinek jut eszébe férrelépés alatt a párja? Főleg hogy esetünkben nem is sima férrelépésről van szó hanem arról h valakiért oda vagy és vele csalod meg azt akiért abszolút nem!

Attól h valaki hibázott még nem veszít el mindent! Az emberi méltóságot ez nem veszi el! Attól veszi el aki gyenge! Felelősséget sok mindenért kell vállalni, de egyáltalán nem csöpögés az ha ezért az értelmetlenségért ártunk a másiknak.

Ha bevallja akkor mi van? Csapkodás, kiabálás veszekedés. Ő meg vállaja a feleősséget, elmegy haza és többet úgysem beszélnek mivel szakítottak! A szerelem lelkileg feloldoz, és ha nem bánja meg a csaj, vagy ha meg is bánja, akkor is le van sajnálva, attól a pillanattól kezdve hogy elválnak egymástól. A csaj hazamegy és szomorú, de tudja h akiért odavan az őrá vár. A gyerek meg otthon emészti magát és még sz@rabbul érzi magát. Ja biztos tök jó húzás volt hogy elmondta! Ki járt rosszul? Csak a gyerek akit felszarvaztak! Szép dolog az igazság de néha minek??????



"Az "idilli elképzeléseket" is életre lehet kelteni, nem kell mindenáron az egyszerűbb utat választani. Igaz, ehhez szükségeltetne egy csöppnyi becsület is."


A becsület képlékeny dolog! Bűn és bűn között óriási különbség is lehet! Nem baj ha ég, de legalább ez az egyenes út....

Te elvekre építesz, azok meg kétélű fegyverek! Nagyban védenek, kicsiben károsak! Ez sokmindennel így van! Kár hogy nem érted!



"Már mindent leírtam, nem fogom magamat ismételni, viszont elég szomorúnak tartom, hogy a szemedben a tisztességhez való ragaszkodástól válik valaki hülyévé."


A logika hiányától válik valaki hülyévé, legyen az vallásos fanatikus, párt aktivista, vagy gondolkodni nem akaró idealista!!!


"Hol tettem én bárminemű megjegyzést is az életadódra? Olvass már vissza, nem kicsivel fogalmaztál trágárabbul, mint én. Látszik az agyszint."


Én sem tettem negatív megjegyzést a tiedre! Amúgy meg ha te visszaolvasol nem én kezdetem a jelzőkkel való dobálózást és személyeskedést! Nem szeretek anyázni se acsarkodni, de kutyaharapást szőrével! Az ember pedig változik! Nem vonulhat mindig vissza ha agresszióval találja szembe magát!

2011. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
94%
''ilyen fajta gondolkodásmód miatt örülök, hogy nem nők irányítják a világt'' cynic nem kell minden nőre kivetíteni ezt, mert van egy majom, aki szeret hazugságban és hazudozni. Mellesleg elég ez elég hímsoviniszta volt.
2011. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
81%
Barátod ha f.szagyerek, leönt benzinnel és felgyújt, te tetü... (:
2012. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
83%
itt kérek meg minden lányt/nőt, hogy ne hazudgáljanak.semmi értelme,ha más kell meg kell mondani hogy mivan és le van tudva.csúnyát meg nem írok mert szerintem tudod hogy mit gondolok rólad
2012. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 Csengii válasza:
77%
Gratulálok 15 évesen. Neked kb.: 70% hogy nem lesz családod.
2012. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
34%
" Fúúú hallod bassz meg! Ja várj még ne! Elöbb megírom esemesbe h szakítottunk aztán szabad a pálya! " ti így csináltatok vbolna? Azt se teljesen érte hogy " 15 évesen csalod a pasid? Mi lessz 20 évesen? "Atyaég! 5 év az olyan sok? Meséld el neki így ahogy van! De 2 dolgot vigyél magaddal zsebkést ha nekedesne, és csokit ha sírna! :D
2013. máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
6%
Onn es hozzáteszem... A barátság múlandó dolog! A a két srác igazi haverok megbocsátják egymásnak. Ha meg nem? Hát az élet elöbb vagy utóbb elválasztja őket egymástól! ;) nemgondolod?
2013. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 Juci94 válasza:
94%

És igen, ilyenkor valahogy meg tudom érteni a nőkkel kapcsolatos sztereotípiákat, akármennyire is kapálózok ellene amúgy. Leszögezném viszont - és ezt minden általánosítgatás nélkül - hogy sajnos minden nevelés kérdése és rengeteget számít, hogy mit látsz otthon. Ha én 15 évesen egy fele ilyen súlyosságú dolgot bejátszottam volna, azt hiszem minimum 18 éves koromig szobafogság és a kaja az ajtó alatt való becsúsztatása lett volna a büntetésem (mielőtt bárki belekötne, nyilván túlzok). Csak arra próbálok kilyukadni, hogy a kedves "tinik" igazán az agyhelyükhöz kaphatnának már, mielőtt agyonhasználttá válnak 20 éves koruk előtt.

Még valami: a megcsalást nem lehet kimagyarázni. Se a szerelem nevében sem máshogyan. Ha már nem szereted, szakíts vele és szabad a pálya. Ha szereted, ne csald meg. Ennyi. Ez a két út járható. Félmegoldások esetén, ha van egyáltalán lelkiismereted, tuti bántani fog, ha meg nem, akkor azt inkább nem szeretném kifejteni...

2013. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!